Шаблон:Головна/Останні новини

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Британський есмінець HMS Defender біля анексованого Севастополя[ред.]

201004-N-N0901-001 (50446264036).jpg

Військові оглядачі з України та Росії пояснюють, що насправді стоїть за інцидентом з британським есмінцем Defender та російським Чорноморським флотом біля анексованого Севастополя. Читати повністю.

Вікімеч передано родині Ковалишиних[ред.]

Wikipedians and Oleg Kovalishin's mother.jpg

10 червня представники Інституту Національного Розвитку на чолі з Миколою Кравченком та вікіпедисти виконали почесну місію - передали відзнаку "Вікімеч" родині Ковалишиних. Читати повністю.

Перший творчий вечір поетеси і музиканта Лізи Хохотви[ред.]

Liza Khokhotva.jpg

Ліза Хохотва розпочала свій творчий вечір 21 травня 2021 року біля 19.00 і протягом двох годин була його модератором; майстерно читала свої вірші; розповідала про роботу в православному телевізійному серіалі «Благословіть закохатися», в якому є сценаристом, композитором та актором; співала свої пісні на власну музику та музику інших авторів, акомпануючи на гітарі та фортепіано. Читати повністю.


Підбито підсумки фестивалю «Дзвони Чорнобиля - 2021»[ред.]

Gadenko Marijan 22.05.2014 - Kiev.jpg

Всього поступило 395 заявок на участь у фестивалі. До заключних заходів допущено 100 виконавчих одиниць представників усіх областей України та м. Києва. Підсумки оцінювання виступів учасників фестивалю проводилися членами журі в режимі Конференції Zoom – Zoom. Читати повністю.


Звернення Голови Української Асоціації «Чорнобиль» органів і військ МВС Василя Дурдинця з нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи[ред.]

Василь Дурдинець.jpg

З нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи до побратимів-чорнобильців та родин загиблих і померлих ліквідаторів звернувся Голова Української Асоціації «Чорнобиль» органів і військ МВС Василь Дурдинець, який у 1986-1989 роках очолював Оперативний штаб МВС України з організації ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Державний і громадський діяч Василь Дурдинець у своєму зверненні підкреслив, що цього дня 35 років тому сталася найбільша техногенна катастрофа в історії людства. При цьому дата аварії на ЧАЕС це не свято, а день лиха, нашого довічного болю, суму й жалоби, а також глибокої вдячності всім тим, хто з перших хвилин трагедії, не шкодуючи власного життя робили все можливе, аби захистити рідну землю та увесь світ від цієї атомної біди. Читати повністю.


Концерт-реквієм фестивалю «Дзвони Чорнобиля - 2021» пройде в прямому ефірі 24 квітня 2021 року[ред.]

Василь Дурдинець.jpg

На спільному засіданні оргкомітету та журі фестивалю під головуванням керівника Української Асоціації «ЧОРНОБИЛЬ» органів та військ МВС, генерала внутрішньої служби України Василя Васильовича Дурдинця було вирішено оголошення переможців фестивалю, їх нагородження та сам концерт-реквієм з нагоди 35-ї роковини аварії на ЧАЕС провести 24 квітня 2021 року в місті Києві в прямому ефірі (в онлайн трансляції). Читати повністю.

Цибух Валерій Іванович. 70 років[ред.]

Valery Tsybukh.jpg

Державному і громадському діячу, голові Буковинського земляцтва міста Києва Валерію Цибуху 9 березня 2021 року виповнилось 70 років. Читати повністю.

Фольварочний Василь Іванович. 80 років видатному майстру слова[ред.]

В.Фольварочний - 75.JPG

Відомий в Україні та за її межами письменник, політик і громадський діяч Василь Фольварочний 30 січня 2021 року відзначив свій 80-річний ювілей. Читати повністю.

Топ-10 історичних постатей за версією Вікіпедії[ред.]

Uk Wikipedia popular personas 2020.png

Статті про історичних осіб, які набрали найбільше переглядів у 2020 році вукраїнській Вікіпедії. Читати повністю.

Вікіпедист урятував дівчинку, яка провалилася під кригу[ред.]

Wikimeetup in Kremenchuk (19.04.19) 20.jpg

За повідомленням прес-служби Кременчуцького міськрайонного управління ДСНС у Полтавській області, вчора, 9 грудня, до рятувальників Кременчука надійшов виклик про те, що поблизу моста в районі Пивзаводу на річці Сухий Кагамлик у воду провалилася дев’ятирічна дівчинка, яка з двома подругами гуляла по кризі. Читати повністю.