Перейти до вмісту

Як голосують на окрузі №205 (Чернігів)

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

26 жовтня 2014

У неділлю, 26 жовтня вся Україна приймає участь в Парламентських виборах. Збори на дільниці №741018 розпочалися о 7-15 урочистим співанням гімну України. О 8-00, як і передбачено законом, дільниця відчинилася. За традицією першим голосував чоловік. ;-) Треба відмітити, що традиційно до 8-00 вже і черга була під дверима - комусь не спиться, хтось поспішає у справах, а хтось любить бути першим. І теж, як зазвичай, літні люди першими приходять. Десь ближче з 10-тої ранку і молодь почала підтягуватися. Молоді батьки з дітьми і маленькими дітками почали з’являтися ближче до обіда. На 12-00 проголосувала десь чверть виборців.

Був одне звернення виборця до голови комісії. Чоловік наполягав на тому, щоб із списків видалили "мертві" душі - його сусіди кілька років назад продали квартиру в Чернігові і виїхали до Італії.

Деякі бюлетні падають у розгорнутому вигляді, тому можна бачити, що з мажоритарщиків має найбільш голосів Анатолій Долеско.

Багато виборців не знають всіх партій і кандидатів в депутати, тому і перед інформаційними стендами людно, і посеред залу читають бюлетні, щоб остаточно визначитися ЗА кого голосувати.

Коротка довідка.

Округ №205 знаходиться в Чернігові. До нього входить Деснянський район Чернігова, частково, Новозаводський і частково - Чернігівський район Чернігівської області. По ньому голосують за 29 партій і за 20 кандидатів-мажоритарщиків.

Дільниця №741018 знаходиться за адресою вул. Рокосовського, 2 (колишній кінотеатр "Перемога"). До списку включені 2300 виборців, на дільницю виділено 2325 бюлетнів. Членів комісії - 17 чоловік. Кількість спостерігачів - до 30 протягом дня.Авторський репортаж
Це власний репортаж нашого репортера. Дивіться сторінку обговорення для детальної інформації.