Перейти до вмісту

Янукович схвалює демонтаж наметового містечка на Майдані

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

3 грудня 2010


«Президент України Віктор Янукович вважає демократичним процесом демонтаж наметового містечка на Майдані незалежності в Києві. Про це він заявив 3 листопада на прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів.»

«Ті процеси, які останнім часом відбуваються в Україні, на нашу думку, вони повністю відповідають демократичним процесам. Період підготовки Податкового кодексу був недостатнім для прийняття цього важливого рішення для всієї держави, яке зачіпало кожну галузь кожного регіону фактично кожну сім'ю. Тому люди висловили свою точку зору, яку потрібно було врахувати, і вчора вона була врахована рішенням парламенту за ініціативою Президента» - зазначив В. Янукович.

За словами глави держави, діалог з цього питання пройшов прийнятно і вчора він завершився прийняттям відповідного рішення. «Що стосується подальших дій, вони також були в площині демократичної, оскільки дотримання законів в Україні обов'язково для всіх. Сьогодні в Києві на тому місці, де вчора стояли намети, встановлюється новорічна ялинка і дуже скоро люди почнуть святкувати Новий рік» - додав він .

Нагадаємо, сьогодні вночі був демонтований наметове містечко протестуючих проти Податкового кодексу. Депутати опозиційних фракцій звернуться в Генеральну прокуратуру з вимогою притягнути до кримінальної відповідальності організаторів нічного розгону наметового містечка на майдані Незалежності.


Примітки[ред.]

Джерела[ред.]