Перейти до вмісту

IV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної педагогіки: творчість, майстерність, професіоналізм»

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

20 березня 2023

17 березня в Кременчуцькій гуманітарно-технологічній академії імені А. С. Макаренка відбулася IV Всеукраїнська викладацько-студентська науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної педагогіки: творчість, майстерність, професіоналізм», яка зібрала на одному майданчику викладачів, студентів та науковців не тільки з багатьох регіонів України, а й з Польщі, Литви, Азербайджану.

Вперше долучилися партнери з центру підвищення кваліфікації, економіко-гуманітарного університету в Бяльську-Бялій (Польща) та з факультету суспільних наук Християнської теологічної академії у Варшаві.

Із вітальним словом до учасників конференції звернулася директорка Обласного коледжу «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А. С. Макаренка» Леся Крупіна.

Кількість учасників конференції — більше 350 осіб, серед них — 130 студентів.

Від студентської спільноти привітав учасників і побажав плідної роботи випускник ліцею «Політ», а зараз студент Вільнюського коледжу Дмитро Россоха.

На пленарному засіданні розглянули можливості навчання у воєнний час, ідеї персоналістичної педагогіки нової освіти на початку ХХ століття і сьогодні, особливості організації мовно-літературної освіти в Польщі та Україні, філософські засади програми трансформації «Освіта 4.0: український світанок», познайомилися з особливостями використання інноваційних технологій та методів роботи з обдарованими дітьми дошкільного віку, надихнулися порадами щодо того, як не втрачати педагогічного оптимізму. Особливу увагу приділили питанню державності української мови, історії та стану цього явища.

Участь у конференції поважних науковців не тільки збагатила дискусії конференції, але й дала змогу знайти нові шляхи в розвитку педагогічної науки. Кожен отримав вагому інформацію для розуміння важливості педагогічної науки та її впливу на суспільство. Надані ідеї та пропозиції були дуже цікавими та корисними. Гостей конференції запросили долучитися до V (ювілейної) Міжнародної викладацько-студентської науково-практичної конференції «Актуальні питання сучасної педагогіки: творчість, майстерність, професіоналізм», яка традиційно відбудеться в березні 2024 року.

Джерело[ред.]