Перейти до вмісту

Western Union знижує тарифи

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

24 березня 2005

Компанія «Western Union» обіцяє з першого квітня знизити деякі тарифи на переказ коштів.

Це стало можливим після розслідувані діяльності компанії Антимонопольним комітетом України, який виявив недоброзичливе використання монополії. Сьогодні збігав термін, встановлений АКУ, коли «Western Union» повинна була відреагувати на вимоги комітету.

Тарифи на перекази до 200 доларів США з Португалії, Іспанії та Італії будуть знижені приблизно на 40%. Зараз ці тарифи 16,5%, 17% та 14,5% відповідно. Саме в Португалії, Іспанії та Італії працює більш всього українців. Крім того, компанія пообіцяла запровадити нову послугу для переказу з Сполучених Штатів, яка буде пропонувати більш довгу тривалість переказу (одна доба, замість нинішніх 15 хвилин), але її вартість буде удвічі дешевше звичайної.

У подальшому ж компанія планує переглянути і тарифи на грошові перекази з Польщі, Греції, Ізраїлю, Чехії та Німеччини, де також працює значна частина українських заробітчан.

Олексій Костуєв, голова Антимонопольного комітету, зазначив, що не очікував саме такого рішення від «Western Union». «Я сподівався на успіх, але все, по правді кажучи, як в кіно, коли в останній день прилітають вищі керівники компанії, сідають за стіл і погоджуються. Це просто фантастика», — сказав пан Костусєв.

Джерела[ред.]