Перейти до вмісту

Ізраїль звинуватив Google у гальмуванні вирішення конфлікту на Близькому Сході

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

6 травня 2013

Головна сторінка пошуковика Google для Палестини

Заступник міністра закордонних справ Ізраїлю Зеєв Елькін направив генеральному директору компанії «Google» Ларрі Пейджу листа, у якому попросив переглянути позицію компанії щодо іменування Палестинських територій на сервісах компанії.

Як відомо, на початку травня на головній сторінці палестинської версії пошуковика під логотипом компанії було замінено напис Палестинські території на Палестина. Крім того, за повідомленнями ЗМІ надалі «Google» налаштований використовувати саме назву Палестина у всіх своїх програмних продуктах.

Прес-секретар МЗС Ізраїлю Ігаль Пальмор заявив, що компанія «Google» не є міжнародним дипломатичним представництвом, а втручання у міжнародну політику заставляє замислитися над тим, навіщо компанія це робить. У відомстві також зазначили, що прийняття компанією такого рішення не може сприяти врегулюванню близькосхідного конфлікту та створює ілюзії перед керівництвом автономії, що таким чином можна домогтися визнання Палестини.

Представник компанії Google Натан Тейлор у зверненні до BBC пояснив позицію інтернет-гіганта наступним чином:

« Ми змінюємо назву Палестинські території на Палестину на всіх наших сервісах. У назві країн ми беремо до уваги дані низки джерел. У цьому випадку ми пішли за прикладом ООН, ICANN (Інтернет-корпорації з присвоєння імен і номерів), ISO (Міжнародної організації по стандартизації) та інших міжнародних організацій »

Палестинська сторона вважає зміну напису на сторінці пошуковика перемогою та кроком до звільнення автономії.


Джерела[ред.]

Посилання[ред.]