YouTube стане платним

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

3 квітня 2013

Підписка на YouTube незабаром може стати платною, повідомив віце-президент компанії Google Роберт Кінцл, відповідальний розвиток цього відеохостингу. Топ-менеджер пояснив, що «платні канали підписки надзвичайно важливі і можуть принести додатковий прибуток розробникам і творцям контенту». За його словами, він прекрасно розуміє, як нелегко буде змусити користувачів платити за ще непереглянутий відеоролик. Щоб змусити відвідувачів розщедритися, керівництво відеохостингу проведе кілька експериментів, в результаті яких буде отримано потрібний алгоритм. Google сподівається, що ця пропозиція зацікавить виробників, що дозволить YouTube конкурувати з такими платними сервісами як ITunes Apple, Amazon.com, Netflix та Blockbuster. За інформацією в ЗМІ, система платних підписок може стартувати в квітні-червні нинішнього року. Ціна передплати на відеохостинг може скласти 1-5 доларів на місяць. На першому етапі буде запущено близько 25 платних каналів.

YouTube був заснований в 2005 році. За кілька років він пройшов шлях від невеликого проекту до відеохостингу світового масштабу. Завдяки простоті та зручності використання, YouTube став одним із найпопулярніших місць для розміщення відеофайлів. Служба містить як професіональні кліпи так і аматорські відеозаписи, включаючи відеоблоги. У 2006 році інтернет-сервіс придбала корпорація Google за 1,76 млд доларів. У наш час основний напрям компанії — на розвиток тематичних каналів.

Посилання[ред.]

Creative Commons
Creative Commons
У цій статті використано матеріали статті «YouTube станет платным» інтернет-видання «Частный Корреспондент», що поширюється за ліцензією CC-BY-3.0 Інформація про проект