Оголошено літературний конкурс «100 творів, які варто прочитати цього літа»

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

6 серпня 2013

Видавництвом книг «Лілія» започаткувало у 2013 році літературний конкурс «100 творів, які варто прочитати цього літа», орієнтований на молодих українських літераторів.

Брати участь можуть громадяни України, інших країн та особи без громадянства, незалежно від їхнього віку, національності та віросповідання, які мають літературні твори (проза або поезія) на різну тематику і не заперечують проти публікації їх на сайті Видавництва книг «Лілія» та в альманасі учасників конкурсу.

Конкурс має за мету:

пошук талановитих авторів, оприлюднення та популяризація їхніх творів на теренах України, реалізацію їхнього творчого потенціалу в подальшому, підняття престижності літературної праці.

Вимоги до оформлення матеріалів:

приймаються логічно-завершені твори, або уривки з них (вірші, проза), будь-якої тематики, будь-якою мовою написання:

для прози — до 2100 друкованих символів (разом з пробілами);

для поезії — до 35 рядків (не більше ніж по 60 символів(разом з пробілами) в кожній стрічці).

Порядок участі робіт у конкурсі:

1. Роботи приймаються з 20 липня по 20 серпня 2013 року. Автори реєструються на сайті Видавництва книг «Лілія» vidatiknigu.com.ua і самостійно публікуватимуть свої матеріали у розділі "Творчий конкурс «100 творів, які варто прочитати цього літа». Автор зможе подати на конкурс декілька своїх публікацій. Всі матеріали авторів перед публікацією будуть перевірятись модераторами сайту на відповідність вимогам конкурсу.

2. З 21 по 25 серпня 2013 року додавання матеріалів буде заблоковано, а для зареєстрованих користувачів буде відкрита можливість оцінювання матеріалів. Кожен користувач за кожну публікацію зможе проголосувати лише один раз, оцінивши її від 1 до 5 балів. Авторам не заборонено запрошувати своїх друзів і знайомих для оцінювання матеріалів на сайті.

Порада: так як, успішність авторів у цьому конкурсі прямо залежить від кількості людей, які оцінять їхні твори, автори можуть користуватись кнопками соціальних мереж «Google+», «Twitter», «Вконтакте» та «Facebook», які розміщені в правій частині сайту, для поширення інформації про свою участь в Конкурсі, а також запрошувати своїх друзів для оцінки публікацій на сайті.

Автори можуть подавати на конкурс безліч своїх творів, але в рейтингу буде враховуватись лише один матеріал користувача із найбільшою кількістю балів.

3. З 26 по 29 серпня будуть підводитись підсумки конкурсу і буде оголошено імена ста авторів, твори яких увійдуть до альманаху (по одному найбільш рейтинговому твору від кожного автора). Щоб отримати безкоштовний примірник альманаху автори, чиї твори потрапили в сотню кращих, зобов'язані надати свою поштову адресу та контактні дані до 31 серпня 2013 року. Інакше гарантувати, що автор отримає свій примірник Видавництво книг «Лілія» не зможе.

4. Після оголошення результатів конкурсу буде випущено альманах, по одному примірнику якого буде розіслано авторам, твори яких потраплять в альманах, а також по бібліотеках і громадських організаціях України, яким буде цікавим даний проект.

Автори, які не мають можливості чи не вміють користуватись сайтом Видавництва, можуть публікувати свої матеріали з допомогою інших людей, але для цього потрібно реєструватись від імені нового користувача.

Вік учасників — необмежений.

Мова написання творів — не обмежується, але має бути зрозумілою для користувачів сайту, інакше за публікацію можуть не проголосувати.

Учасник несе повну відповідальність за дотримання ним авторських прав.

У разі невиконання, або неналежного виконання умов учасником, він не допускається до участі в конкурсі, а його профіль на сайті може бути заблокованим.

Автору може бути відмовлено у публікації, якщо його твори закликають до порушення законодавства України та інших держав, загальнолюдських норм моралі і етики, якщо його творчість може бути образливою для інших авторів, що беруть участь у цьому конкурсі.

Організатори конкурсу зобов'язуються не розголошувати особистих даних учасників конкурсу та вносити незначні поправки в твори авторів.

Під час проведення конкурсу оргкомітет може змінювати правила конкурсу лише на користь учасників.

Конкурс може бути відмінено якщо:

· результати не можливо буде визначити (відмова сайту, відмова системи нарахування балів, махінації учасників чи третіх осіб);

· конкурс та його результати зможуть призвести до негативних наслідків у суспільстві;

· через дію непереборної сили.

Будь-хто з авторів зможе звернутися до організаторів конкурсу за допомогою, із проханням або скаргою, через «Форму зворотного зв'язку» на сайті Видавництва книг «Лілія».

Див. також[ред.]

Посилання[ред.]