Валя Семеренко здобула «бронзу» на чемпіонаті світу з біатлону

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

14 лютого 2013

Валя Семеренко
Інші новини біатлону
Місцерозташування біатлону

Карта, що показує місце розташування біатлону

Також завітайте на портал «біатлон»
біатлон


Ще одну медаль здобули українські біатлоністки на чемпіонаті світу з біатлону, що проходить у чеському Новому Месті-на-Мораві. У середу в індивідуальній гонці бронзову медаль завоювала Валя Семеренко. Валя поступилася чемпіонці Турі Бергер з Норвегії 1 хвилину 42,5 секунди, маючи один промах. Друге місце посіла німкеня Андреа Генкель, що поступилася Бергер 52,7 секунд. Бергер і Хенкель не припустилися жодного промаху.

Загалом усі 4 українських біатлоністки потрапили до 15 кращих: Віта Семеренко фінішувала п'ятою, чемпіонка в спринті Олена Підгрушна — 11-ю, а Юлія Джима — 13-ю.

Медаль Андреа Генкель стала першою для німецької команди на цьому чемпіонаті, тоді як українки здобувають уже 4-у медаль. Раніше «золото» і «бронзу» завоювала Олена Підгрушна, також бронзову медаль завоювала Віта Семеренко. Бергер же здобула 4-у поспіль медаль на цьому чемпіонаті, 3 з яких золоті.

Найшвидшими в гонці були білоруска Дарія Домрачева та німкеня Міріам Гесснер, які з 6-ма промахами програли лідеру відповідно 5:35.3 і 5:43.0 (в індивідуальній гонці, на відміну від усіх інших гонок у біатлоні, за кожен промах додається одна штрафна хвилина, тож відстрілявшись без промахів ці спортсменки посіли б перше і друге місця) і посіли 33-є і 35-е місця.

Сьогодні у Новому Месті-на-Мораві відбудеться індивідуальна гонка у чоловіків, а в п'ятницю — естафета у жінок.
Посилання[ред.]