Валя Семеренко здобула «бронзу» на чемпіонаті світу з біатлону

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

14 лютого 2013

Валя Семеренко


Ще одну медаль здобули українські біатлоністки на чемпіонаті світу з біатлону, що проходить у чеському Новому Месті-на-Мораві. У середу в індивідуальній гонці бронзову медаль завоювала Валя Семеренко. Валя поступилася чемпіонці Турі Бергер з Норвегії 1 хвилину 42,5 секунди, маючи один промах. Друге місце посіла німкеня Андреа Генкель, що поступилася Бергер 52,7 секунд. Бергер і Хенкель не припустилися жодного промаху.

Загалом усі 4 українських біатлоністки потрапили до 15 кращих: Віта Семеренко фінішувала п'ятою, чемпіонка в спринті Олена Підгрушна — 11-ю, а Юлія Джима — 13-ю.

Медаль Андреа Генкель стала першою для німецької команди на цьому чемпіонаті, тоді як українки здобувають уже 4-у медаль. Раніше «золото» і «бронзу» завоювала Олена Підгрушна, також бронзову медаль завоювала Віта Семеренко. Бергер же здобула 4-у поспіль медаль на цьому чемпіонаті, 3 з яких золоті.

Найшвидшими в гонці були білоруска Дарія Домрачева та німкеня Міріам Гесснер, які з 6-ма промахами програли лідеру відповідно 5:35.3 і 5:43.0 (в індивідуальній гонці, на відміну від усіх інших гонок у біатлоні, за кожен промах додається одна штрафна хвилина, тож відстрілявшись без промахів ці спортсменки посіли б перше і друге місця) і посіли 33-є і 35-е місця.

Сьогодні у Новому Месті-на-Мораві відбудеться індивідуальна гонка у чоловіків, а в п'ятницю — естафета у жінок.


Посилання[ред.]