Перейти до вмісту

Жіноча збірна України здобула друге місце на етапі кубка світу з біатлону

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

10 березня 2013

На етапі кубка світу з біатлону, що проходив у рамках передолімпійського тижня у Сочі, жіноча збірна України здобула друге місце в естафеті. Перше місце зайняла збірна Німеччини, третє — Норвегії.

На першому етапі за збірну України бігла Юлія Джима, яка закріпилась у лідируючій групі і передала свій етап Олені Підгрушній в двадцяти секундах відставання від лідера, випередивши збірні Норвегії, Франції та Росії. Олена Підгрушна чудово провела свій етап і передала естафету другою. На третьому етапі Валя Семеренко випередила всіх суперниць і передала естафету першою. На четвертому етапі за Україну виступала дебютантка збірної Марія Панфілова. Після першої та другої стрільби Марія зберігала лідерство, на останньому колі її змогла випередити німкеня Лаура Дальмайєр, але Марії Панфіловій вдалось втримати перевагу над легендарною норвежкою Турою Бергер і на фініші Україна випередила Норвегію на 10 секунд.

На прес-конференції по завершенні гонки Марія Панфілова зауважила:

« Найскладнішим для мене сьогодні була не траса, не погода, а те, що я бігла четвертий етап. Це велика відповідальність і я його пройшла не настільки успішно, як хотілося б. Я, якщо чесно, навіть не знала, що за мною біжить Тура, але коли на останньому колі, мені сказали наскільки я її випереджаю, то вже зрозуміла, що вона не наздожене. »

Це була остання естафета сезону, за результатами якої збірна України здобула друге місце в заліку естафетних гонок кубка світу сезону 2012-2013 років.

  1. Німеччина Німеччина (1+7) 1:09:27.1
  2. Україна Україна (0+6) +11.9
  3. Норвегія Норвегія (0+10) +21.2
  4. Польща Польща (2+8) +51.6
  5. Франція Франція (2+6) +1:05.4
  6. Росія Росія (0+6) +1:30.0
  7. Італія Італія (0+5) +2:29.2
  8. Білорусь Білорусь (2+7) +2:57.0

Джерела[ред.]