Українські біатлоністки очолили естафетний залік Кубка світу

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

4 січня 2013

Біатлонний стадіон в Обергофі

Жіноча збірна України з біатлону розпочалал новий рік з впевненої перемоги в естафетній гонці на четвертому етапі Кубку світу з біатлону, що днями розпочався і німецькому Обергофі. У дебютній гонці 2013 року українки фінішували першими, випередивши команду Франції на 45 секунд і команду Німеччини на 1 хвилину й 47 секунд.

На першому етапі стартувала Юлія Джима. За невисокої швидкості, проте майже ідеальної стрільби Юлія передала естафету сьомою. Валентина Семеренко, показавши другий час на своєму відрізку, передала естафету вже третьою.

Третій етап став переломним у гонці. Капітан збірної України Олена Підгрушна показала лідерську швидкість й передала першою етафету Віті Семеренко, забезпечивши сорокасекундну перевагу над другим місце. Четвертий етап став простою формальністю: відпрацювавши майже ідеально на двох вогневих рубежах та продемонструвавши високу швидкіть, Віта утримала першу позицію і перетнула фінішну лінію з прапором.

Ця перемога дозволила українській збірній посісти першу сходинку в естафетному заліку Кубку світу. Нагадаємо, наші збірна на етапі у Гохфільцені вже вигравала срібло. Варто також зазначити, що ця перемога стала першою естафетною перемогою українок з 2009 року, коли теж в Обергофі наша збірна у складі сестер Семеренок, Олени Підгрушної та Оксани Хвостенко теж була першою.

Сьогодні 4 січня відбудеться чоловіча естафетна гонка. Українська четвірка у складі Сергія Семенова, Сергія Седнєва, Артема Прими та Андрія Дериземлі спробує повторити досягнення жіночої команди.


Джерела[ред.]