Відкрите тренування Олександра Усика напередодні бою з Андрієм Князєвим (фото)

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

9 квітня 2015

Інтерконтинентальний чемпіон у першій важкій вазі за версією WBO Олександр Усик (6-0-0, 6 КО) провів відкрите тренування напередодні свого бою із чемпіоном Росії Андрієм Князєвим (11-1-0, 6 КО).

На початку тренування він розігрівався запальними танцями під музику і багато жартував. В якості тренерів виступали Сергій Ватаманюк та Джеймс Алі Башир. У тренування входили розминка, бій з тінню, робота з партнером, робота по лапах (з Алі Баширом), удари по груші, вправи зі скакалкою та удари по м'ячику (т. зв. fight ball).

Після тренування команда Усика відповіла на запитання журналістів, але попросили запитувати усе окрім політики. Коли один журналіст спробував порушити цю настанову, Олександр Усик удав, що брифінг закінчено і пішов; проте незабаром повернувся, пояснивши, що така поведінка не личила б спортсмену. Але журналістів відчитав:

« Я — спортсмен. Моя задача — по-максимуму викладатися в залі, любити свою сім'ю, любити країну, здобувати медалі, приносити людям радість.

Ну навіщо мені політика? Шлях спортсмена — це війна в ринзі. Це протистояння сили та кулаків. Навіщо ви лізете в саму попу?

Я нічого не розумію в політиці, і нічого з цього приводу сказати не можу…

»

Сім'я Олександра Усика на разі знаходиться у Криму. Менш ніж три місяці тому у нього народилася третя дитина — син Михайло. Готувався до бою Олександр Усик переважно в Буковелі та Києві.

Він також зауважив, що негативно ставиться до того, коли уболівальники замість підтримувати свого улюбленця, засвистують опонента:

« Хочу також попросити уболівальників, щоб вони спокійно ставились до Андрія: якщо ви плюєте в нього, то плюєте і в мене. »

Бій Усик—Князєв відбудеться 18 квітня у Київському палаці спорту.

Посилання[ред.]