Перейти до вмісту

Українська збірна завершила змагання у «Іграх Нескорених» з 14 медалями

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

1 жовтня 2017

Українська збірна завершила змагання у перших для українських військових Іграх Нескорених з 14 перемогами, здобувши 8 золотих, 3 срібних та 3 бронзових медалі!

З 21 по 30 вересня українські ветерани та військовослужбовці, які отримали поранення чи захворювання під час або внаслідок виконання службового обов’язку, змагалися на масштабних міжнародних змаганнях «Ігри Нескорених» — Invictus Games у Торонто (Канада).

Олег Зімніков здобув для Національної збірної команди історичне перше «золото»

Військовослужбовець ЗС України Олег Зімніков здобув 25 вересня першу золоту медаль для команди України на «Іграх нескорених», першим подолавши 1500 метрів на стадіоні «Йорк Лайонс»[1].

Капітан ЗС України Василь Пашкевич

Другу золоту медаль 26 вересня на рахунок збірної України на ІІІ Іграх нескорених у Торонто записав 28-річний військовослужбовець Міністерства оборони Василь Пашкевич з Києва, перемігши у важкій атлетиці[2].

Президент України особисто привітав В.Пашкевича з цією важливою перемогою[3].

Третю золоту медаль 27 вересня здобув капітан команди України Олександр Писаренко у веслуванні на тренажерах із результатом 389 м за одну хвилину[4].

Роман Панченко

Четверту золоту медаль здобув Роман Панченко у стрільбі з лука[5].

Павло Будаєвський

В останній день змагань на «Іграх нескорених» Павло Будаєвський здобув чотири золоті медалі у плаванні.

Володарем першого українського «срібла» на «Іграх нескорених» 26 вересня став 29-річний офіцер Національної поліції України Олександр Ткаченко з Чернігова. Він посів друге місце у бігу на 400 метрів, подолавши дистанцію за 54,54 секунди[6].

Вадим Свириденко на прес-конференції з нагоди відкриття Ігор некорених

Рахунок нагородам збірної України на «Іграх нескорених» відкрив у понеділок 25 вересня офіцер Національної поліції Сергій Торчинський з Луцька. У легкоатлетичних змаганнях він показав третій результат у секторі для штовхання ядра (13,71 метра)[7].

Бронзову медаль у змаганнях із веслування на тренажерах у ніч на середу 27 вересня здобув Вадим Свириденко [8].

Вранці 27 вересня Павло Мамонтов (також у веслуванні на тренажерах) здобув ще одну бронзову медаль«Ігри нескорених»: В України вже сім нагород, три з яких золоті.

Примітки[ред.]