Перейти до вмісту

В Іспанії сталася найбільша за останні 40 років залізнична катастрофа

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

25 липня 2013

На місці катастрофи

Слідчі намагаються встановити, що спричинило аварію поїзда на північному заході Іспанії, в результаті якої загинуло 78 людей і понад 140 отримали поранення.

Потяг зійшов рейок у середу неподалік вокзалу в стародавньому місті Сантьяго-де-Компостела. Це була найсерйозніша аварія від 1972 року, коли на півдні Іспанії поїзд врізався в автобус. Тоді загинуло 80 людей.

Рятувальні бригади працювали протягом ночі, щоб врятувати тих, хто вижив. У четвер вони користувалися спеціальними кранами, щоб прибрати вагони з місця катастрофи.

Прем'єр-міністр Іспанії Маріано Рахой Брей, який народився в Сантьяго-де-Компостела, прибув до свого рідного міста, щоб ознайомитися з наслідками аварії.

Офіційні особи в Сантьяго-де-Компостела скасували церемонії, плановані на четвер, коли до міста прибувають паломники з усього світу для щорічного вшанування Ісусового апостола святого Якова, якого тлінні останки, згідно з традицією, спочивають у святині.

У провінції Галісія, де знаходиться Сантьяго-де-Компостела, оголошено семиденну жалобу для вшанування пам'яті жертв катастрофи.

Джерела

[ред.]