Перейти до вмісту

Канібали зірвали вибори у Папуа-Новій Гвінеї, з'ївши виборців-чаклунів

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

11 липня 2013

Папуас з глиняною маскою

Серія вбивств, скоєних культом канібалів, члени якого вважають, що мають надприродні здібності для виявлення чаклунів затримали вибори в країні Папуа Нова Гвінея.

Канібали Папуа Нової Гвінеї зірвали місцеві вибори, з'ївши сімох людей - п'ятьох чоловіків та двох жінок, які, на їхню думку, займалися чорною магією у віддалених джунглях території навколо прибережного міста Маданг і обманювали хворих людей. Як повідомив австралійський кореспондент The Telegraph, аборигени, які живуть в місті Маданг, вирішили не брати участь у голосуванні, щоб також не потрапити до рук людожерів.

Поліція затримала 29 тубільців, прибічників культу канібалізму, серед яких опинився і 13-річний хлопчик. Затримати вождя культу канібалів поліції поки не вдалося. Усі вони стверджують, що вбили і з'їли «чаклунів», які становили небезпеку для жителів Маданга. Начальник поліції сказав, що кілька членів культу зізналися в поїданні частин тіла та приготуванні супу з жертв.

Культ починався як спроба приборкати вимагання з боку самопроголошених чаклунів, які вимагали гроші від хворих людей. Один з політичних активістів активістів сказав журналістам, що «чаклунство процвітало в їхньому районі, і загрожувало вийти з-під контролю»:

« Це раніше було добре, але тепер це перетворилося на своєрідний культ. Вони вбили першу жертву на узбіччі. Вони вирізали його серце, вони вирізали його мізки, пили його кров »
Канібали Папуа Нової Гвінеї. 1910 рік

Кількість адептів культу канібалів у Папуа Новій Гвінеї сягає приблизно 500 осіб. Тепер міські вибори перепризначено на наступний тиждень. Результати повинні були оголосити минулої п'ятниці, однак неявка становила майже 95 відсотків. Окрім місцевих канібалів проблем владі додає невігластво і цілковита неграмотність виборців, а також всюди процвітаюче хабарництво та складності з організацією виборчих дільниць у лісових околицях міста Маданг.

Ритуальний канібалізм був досить поширеним явищем серед деяких племен Папуа Нової Гвінеї, так народ форе увійшов в історію не тільки через свою самобутність, але й як народ, який постраждав від епідемічного неврологічного захворювання куру, яке передавалось через канібалізм. Члени племені форе вірили, що хвороба є результатом наврочення чужим шаманом. Від цієї хвороби в період з 1957 по 1960-і роки загинуло приблизно 1000 чоловік. Хоча форе вже відмовилися від проведення акту ритуального канібалізму, проте все ще з'являються окремі випадки, тому що інкубаційний період може тривати більше 30 років.

Джерела[ред.]