Міністр фінансів пропонує вилучити спрощену систему з податкового кодексу

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

28 листопада 2010

Інші новини України
Місцерозташування України

Карта, що показує місце розташування України

Також завітайте на портал «Україна»
Україна

Як повідомила співорганізатор акції протесту Оксана Продан, міністр фінансів України Федір Ярошенко на сьогоднішній зустрічі з протестуючими підприємцями запропонував виключити з Податкового кодексу перший розділ 14-го розділу, що стосується системи єдиного податку, а також змінити систему адміністрування податків.
«Міністерство фінансів запропонувало повністю прибрати з кодексу всю «спрощенку», залишити її в тій редакції, яка зараз є. І запропонували поправити адміністрування, прибрати ті новели, які у них є про адміністрування», - сказала вона.

Проте, за її словами, протестуючі відразу ж відмовилися від цих пропозицій і продовжують наполягати на повному ветування кодексу президентом.

Представник Центрального штабу порятунку українського підприємництва Юрій Єременко також підтвердив незмінну позицію Майдану: ветування нинішнього кодексу, після якого може обговорюватися нове податкове законодавство.

Прес-секретар Центрального штабу порятунку українського підприємництва Святослав Швецов повідомив, що акція протесту продовжиться і в понеділок, 29 листопада 2010, на Майдані очікується близько 40-50 тисяч осіб.

Швецов також повідомив, що на 12:00 у понеділок призначена зустріч підприємців з прем'єр-міністром України Миколою Азаровим.

Нагадаємо, що підприємці відмовилися від переговорів стосовно Податкового кодексу з Кабміном і в неділю.[1]Примітки[ред.]

Джерела[ред.]