Обговорення користувача:Akishin D.

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Дмитро обг+

Ласкаво просимо до українських Вікіновин! Welcome to Ukrainian Wikinews![ред.]

Ми раді бачити Вас у нашому спільному відкритому проекті і сподіваємося, що Ви візьмете участь у його подальшій роботі не тільки як читач, але і як дописувач!

Якщо Ви початківець, то радимо переглянути деякі корисні поради:

Якщо після прочитання у Вас залишились запитання або знадобилася допомога спеціальною порадою для перших кроків, то:

  • пошукайте відповідь на сторінці Вікіновини:Портал спільноти або інших сторінках, що згадані вище.
  • Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання на форумі Вікіновини:Майдан чи напишіть комусь із постійних дописувачів.
  • Ви також можете розповісти про себе та свої зацікавлення на своїй сторінці обговорення.

У Ваших репліках на сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису у вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами, підпис ніколи не ставиться.


При сумнівах щодо того, що краще зробити, радимо звертатися до Довідки або по пораду до інших дописувачів. Перед створенням нової статті радимо спочатку роздивитись, що і як роблять інші дописувачі, можливо, розпитати когось з них.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your Ukrainian WikiNews user page or other pages of this project to Wikinews projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community.
You can ask for further help at Вікіновини:Майдан. Щиро дякую за поміч із шаблонами. --Гриць 12:54, 23 липня 2010 (UTC)Відповісти[відповісти]

Прохання[ред.]

Хотів вас попросити, чи не могли б ви зробити ще шаблони-інфобокси по Великобританії і США, такі як ви зробили по Україні і Росії? Думаю ви в цьому розумієтеся краще від мене. Дякую. --Гриць 18:46, 7 грудня 2010 (UTC)Відповісти[відповісти]

Готово. Пока что я редко захожу, но за шаблонами вне очереди обращайтесь.--Дмитро обг+ 17:45, 8 грудня 2010 (UTC)Відповісти[відповісти]
Спасибі. --Гриць 18:51, 8 грудня 2010 (UTC)Відповісти[відповісти]