Обговорення користувача:Goo3

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до українських Вікіновин! Welcome to Ukrainian Wikinews![ред.]

Ми раді бачити Вас у нашому спільному відкритому проекті і сподіваємося, що Ви візьмете участь у його подальшій роботі не тільки як читач, але і як дописувач!

Якщо Ви початківець, то радимо переглянути деякі корисні поради:

Якщо після прочитання у Вас залишились запитання або знадобилася допомога спеціальною порадою для перших кроків, то:

  • пошукайте відповідь на сторінці Вікіновини:Портал спільноти або інших сторінках, що згадані вище.
  • Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання на форумі Вікіновини:Майдан чи напишіть комусь із постійних дописувачів.
  • Ви також можете розповісти про себе та свої зацікавлення на своїй сторінці обговорення.

У Ваших репліках на сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису Insert-signature.png у вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами, підпис ніколи не ставиться.


При сумнівах щодо того, що краще зробити, радимо звертатися до Довідки або по пораду до інших дописувачів. Перед створенням нової статті радимо спочатку роздивитись, що і як роблять інші дописувачі, можливо, розпитати когось з них.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your Ukrainian WikiNews user page or other pages of this project to Wikinews projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community.
You can ask for further help at Вікіновини:Майдан. --Lystopad (обговорення) 14:53, 6 вересня 2017 (UTC)[відповісти]

На Рівненщині загинув Олексій Курінний[ред.]

Вітаю! Дякую за створення новини, проте вона має вагомі недоліки. По-перше, вона дослівно дублює частину статті з УМ, яка не перебуває у вільному доступі. По-друге, у ній відсутні джерела. Я проставив категорії та трохи оформив, однак, прошу вас доопрацювати новину: можливо, її можна розширити, та й заголовок, на мою думку, може бути іншим, оскільки у самій статті йдеться про загибель не лише Курінного. І, можливо, у майбутньому стане у нагоді: я створюю сторінки у Вікіновинах за допомогою інструменту Додати новину. Там вбиваєш заголовок майбутньої новини а він видає макет, куди вносиш те, що потрібно. --Lystopad (обговорення) 15:05, 6 вересня 2017 (UTC)[відповісти]

Дуже вам дякую за підказки. --Goo3 (обговорення) 15:22, 6 вересня 2017 (UTC)[відповісти]