Обговорення користувача:Oleshko77

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до українських Вікіновин! Welcome to Ukrainian Wikinews![ред.]

Ми раді бачити Вас у нашому спільному відкритому проекті і сподіваємося, що Ви візьмете участь у його подальшій роботі не тільки як читач, але і як дописувач!

Якщо Ви початківець, то радимо переглянути деякі корисні поради:

Якщо після прочитання у Вас залишились запитання або знадобилася допомога спеціальною порадою для перших кроків, то:

  • пошукайте відповідь на сторінці Вікіновини:Портал спільноти або інших сторінках, що згадані вище.
  • Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання на форумі Вікіновини:Майдан чи напишіть комусь із постійних дописувачів.
  • Ви також можете розповісти про себе та свої зацікавлення на своїй сторінці обговорення.

У Ваших репліках на сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису Insert-signature.png у вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами, підпис ніколи не ставиться.


При сумнівах щодо того, що краще зробити, радимо звертатися до Довідки або по пораду до інших дописувачів. Перед створенням нової статті радимо спочатку роздивитись, що і як роблять інші дописувачі, можливо, розпитати когось з них.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your Ukrainian WikiNews user page or other pages of this project to Wikinews projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community.
You can ask for further help at Вікіновини:Майдан. --Baseобговореннявнесок 18:40, 26 вересня 2013 (UTC)

Порушення авторського права[ред.]

Дякую за Ваш доробок у Вікіновинах, але звертаю увагу, що стаття Антимонопольний комітет дозволив Ахметову купити Укртелеком порушує авторське право. Текст цієї статті був передрукований без змін зі сторінки http://tyzhden.ua/News/89493, яка захищена застереженням:

« © 2007-2013 Тиждень.ua Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції. »

Ліцензія CC-BY, під якої розміщуються матеріали в Вікіновинах, дозволяє комерційне використання, а отже для розміщення цього тексту Ви маєте отримати і навести тут офіційний дозвіл редакції tyzhden.ua. Інакше редакція матиме обґрунтовані претензії до Вікіновин.

Перепишіть, будь ласка, новину своїми словами, це - найпростіший спосіб дії. Скопійований текст буде просто вилучений.--Fed4ev (обговорення) 21:59, 17 вересня 2013 (UTC)

Відповідь[ред.]

Я є офіційним представником редакції, тому жодних претензій бути не може.

В такому випадку, перепрошую.--Fed4ev (обговорення) 18:24, 18 вересня 2013 (UTC)

Все добре. Приємно, що хтось таки ще в Україні зважає на таку річ, як авторське право. Ми плануємо тепер регулярно по декілька новин своїх додавати у Вікіновини.

Ваші статті[ред.]

Кнопка Вікіфікатора

Вітаю! Ви сильно пожвавили життя у Вікіновинах, і це, звичайно, чудово. Маю кілька порад для Вас щодо оформлення статей. По перше, було б добре, якби ви користувались вікіфікатором, який часто значно поліпшує вигляд статей. На зображенні видно, де розташована ця клавіша. Ще така навіть не порада, а швидше прохання. Простий текст без посилань досить непоказно виглядає, як для вікіпроекту. Можете додавати посилання на Вікіпедію, якісь пов'язані новини у Вікіновинах, додавати за можливості зображення зі Сховища. Крім того, будьте рішучими! Ви сміливо можете додавати свої статті на головну сторінку та редагувати тематичні блоки на головній (але краще користуватися клавішею попереднього перегляду, щоб щось випадково не поламати). Якщо матимете якісь запитання — звертайтесь. І ще одне, використовуйте, будь ласка, підпис (третя кнопка з олівцем на верхній панелі), щоб можна вирізнити Вашу репліку від реплік інших користувачів. З повагою, --SteveR (обговорення) 13:19, 9 жовтня 2013 (UTC)

Доброго дня. На жаль, я більше не займаюсь цією роботою, в редакції дещо змінили пріоритети... Проте цей проект вікіпедії мені дуже подобається, тому, можливо, сам іноді додаватиму новини. З повагою, --Олег Патріот

Дякую за відповідь! Буду радий, якщо частіше будете заходити до нас. З повагою, --SteveR (обговорення) 13:54, 10 жовтня 2013 (UTC)