Ольга Харлан втретє поспіль стала чемпіонкою Європи

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

18 червня 2013

Ольга Харлан

У хорватському Загребі триває чемпіонат Європи з фехтування. У понеділок відбулися індивідуальні змагання шаблісток і рапіристів.

У змаганнях шаблісток брали участь дві олімпійські чемпіонки з України — Ольга Харлан і Галина Пундик. Галина вибула в 1/16 фіналу, а Ольга здобула перемогу на турнірі, перемігши у фіналі представницю Греції Вассілікі Вігіуку.

Цікаво, що минулого року у фіналі також зустрічалися Харлан та Вігіука, тоді Ольга здобула перемогу з різницею лише в один удар — 15:14, цього ж року українка перемогла більш упевнено — 15:7.

На шляху до фіналу Ольга перемогла німкеню Сібіллу Клемм (15:5) в 1/16 фіналу, росіянку Катерину Дьяченко (15:10) в 1/8 фіналу, угорку Анну Мартон (15:10) в 1/4 фіналу. А в півфіналі Ольга здолала полячку Александру Соху (15:9), яка на шляху до фіналу перемогла двох інших українок — Олену Вороніну та Аліну Комащук.

Це «золото» стало четвертим для Ольги на чемпіонатах Європи (причому третє поспіль) в індивідуальних змаганнях, також Ольга двічі ставала чемпіонкою в командних змаганнях.

Призери змагань з індивідуальної шаблі в жінок:

  • Україна Ольга Харлан
  • Греція Вассілікі Вігіука
  • Польща Александра Соха
  • Італія Ірена Веккі

Сьогодні в Загребі пройдуть командні змагання рапіристок і шпажистів.

Джерела[ред.]