Ольга Харлан стала чемпіонкою світу

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

9 серпня 2013

Ольга Харлан

На чемпіонаті світу з фехтування в Будапешті закінчилися індивідуальні змагання. У п'ятницю виборювали нагороди шаблістки і рапіристи.

У змаганнях шаблісток чемпіонкою стала українська олімпійська чемпіонка Ольга Харлан. До цього Ольга двічі підіймалася на другу сходинку світового п'єдесталу пошани — в 2009 році в Антальї і в 2010 в Парижі, а в 2011 в Катаньї стала володаркою бронзи світового Чемпіонату. Також 2009 року вона була чемпіонкою в командних змаганнях.

У півфіналі Ольга одним ударом обіграла Олімпійську чемпіонку Лондона-2012 кореянку Кім Чжі Йон — 15:14. Весь поєдинок з Кім Ольга поступалася в рахунку, однак, коли табло показало 12:14 на користь кореянки, Харлан змогла перевернути хід бою на свою користь і не просто зрівняти рахунок, а й завдати п'ятнадцятого переможного удару.

Непростим виявився і фінальний поєдинок з росіянкою Катериною Дяченко. Першу половину бою Ольга провела блискуче, і на перерву спортсменки пішли з рахунком 8:1 на користь Харлан. Однак після хвилинної перерви Катерина Дьяченко змінила тактику і почала стрімко наздоганяти Харлан. Наносячи удар за ударом, росіянка зрівняла рахунок — 12:12, однак Ольга знову проявила стійкість характеру і, завдавши трьох переможних ударів, завоювала титул чемпіонки світу.

Призери змагань з індивідуальної шаблі в жінок:

Джерела[ред.]