Польща закликає Україну до співробітництва

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

26 листопада 2010

Квітковий логотип Євро-2012
Інші новини України
Місцерозташування України

Карта, що показує місце розташування України

Також завітайте на портал «Україна»
Україна
Інші новини Польщі
Місцерозташування Польщі

Карта, що показує місце розташування Польщі

Також завітайте на портал «Польща»
Польща

Польща закликає Україну активізувати роботу щодо укладення двосторонніх міждержавних і міжвідомчих угод у правовій сфері. Така співпраця має широкі перспективи, враховуючи проведення в Україні та Польщі фінального турніру чемпіонату Європи з футболу в 2012 році . Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції України.

Про це заявив Міністр юстиції Польщі Кшиштоф Квятковський під час двосторонньої зустрічі з Міністром юстиції України Олександром Лавриновичем, яка відбулася в Стамбулі в рамках участі у 30-й Конференції міністрів юстиції держав-членів Ради Європи.

У ході зустрічі міністри юстиції України та Польщі обговорили наступні кроки з підготовки та укладення двосторонніх міждержавних договорів про правову допомогу в цивільних і кримінальних справах, а також у сфері взаємного визнання і виконання судових рішень.

Олександр Лавринович та Кшиштоф Квятковський обговорили також перспективи підписання міжвідомчої угоди між Мін'юстом України та Польщі. На думку міністрів, така угода буде мати позитивні перспективи з урахуванням необхідності законодавчого та правового забезпечення проведення турніру чемпіонату Європи з футболу Євро-2012.

Крім того, сторони висловили зацікавленість у правовому співробітництво в галузі державного реформування.

Так, за словами Олександра Лавриновича, Україна цікаво ефективний досвід Польщі у сфері адміністративної реформи та реформи державної служби. У свою чергу Міністр юстиції Польщі Кшиштоф Квятковський проявив інтерес щодо реформ в сфері правосуддя і юстиції, які на сьогодні здійснюються в Україні.Джерела[ред.]