Перейти до вмісту

Пройшла зустріч із майбутнім депутатом Анною Романовою (Самопоміч, Чернігів)

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

21 листопада 2014

21 листопада у Чернігові пройшла зустріч із майбутнім депутатом ВР VIII скликання (пройшла за списками партії «Самопоміч», номер № 30) Анною Романовою. На зустрічі були присутні, переважно, активні волонтери, що допомагали до, під час і після виборів. Причому, були і 4 представників із Ніжина, де досить сильна позиція Самопомочі (в Ніжині Самопоміч набрала найбільше голосів по Чернігівщині — для того дуже постаралися місцеві активісти).

Зустріч проходила в три етапи:

  1. доповідь Анни Анатоліївни щодо того, як пройшли вибори, яких результатів було досягнуто по Україні та закордонним округам. Були обговорені і плюси, і мінуси компанії партії. Далі розповіла про підписання коаліційної угоди і подальші плани дій у парламенті — як організації, так і власні. Було сказано і про майбутні місцеві вибори. Особливо наголосила, що пункт про обмеження депутатської недоторканності — виключна заслуга Єгора Соболєва;
  2. запитання-відповіді до доповідачки;
  3. знайомство через коротку розповідь про себе.

Остання частина виявилася, мабуть, найактивнішою і найвеселішою. Зібралися дуже цікаві і неординарні співрозмовники — бізнесмени, спортсмени, юристи, фахівці з туризму, поліграфії, патрульний Вікіпедії та інші. Видно було, що проблеми області, міста, і навіть країни, знають досить глибоко, більше того, знають, як їх подолати. Дуже багато говорилося про формування громадянського суспільства, громади; про контроль громадою влади; про розвиток суспільного телебачення і незалежних ЗМІ; про успіхи команди мера Львова у Львові; про аналогічні успіхи депутатів від Самопомочі у Київраді і просто "Візьми і зроби!". :-)

Під час закінчення зустрічі пані Романовій прийшло повідомлення, що в ЦВК було зроблено на неї мандат депутата ВР. Присутні дружно привітали нового депутата.

Стільки проблем намагалися обговорити і вирішити, що аж не хотіли розходитися. За кілька годин буквально здружилися абсолютно незнайомі люди. Оскільки побачили, що погляди спільні на більшість питань, як і шляхи їх вирішення.

В кінці зустрічі зробили групове фото.

Коротка довідка.

На виборах 26 жовтня 2014 року партія «Самопоміч» за кількістю голосів зайняла третє місце по Україні з результатом в 10,97 %. Партію було зареєстровано 29 грудня 2012 року. Найбільший відсоток голосів був на Західній Україні, особливо, у Львівській області. До парламенту за списками партії пройшло 32 народних обранці. 20 листопада 2014 року партія увійшла до пропрезидентської коаліції, куди ще увійшли БПП, Фронт змін та Радикальна партія Олега Ляшка.

Відео

[ред.]
Анна Романова під час презентаціїАвторський репортаж
Це власний репортаж нашого репортера. Дивіться сторінку обговорення для детальної інформації.

Див. також

[ред.]