Російський портретист показав себе киянам з іншої сторони

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

3 грудня 2013Нікас Сафронов приїхав до Києва у революційні часи, а саме 3 грудня 2013 року, та представив виставку найвідоміших портретів, пейзажів та інших робіт, киянам.

Нікас Сафронов, один з найвідоміших портретистів світу, представив кілька жанрових напрямків і технік в концептуальному просторі і виставив на благодійний аукціон свою роботу.

Досі кияни не мали можливості познайомитися з творчістю Нікаса Сафронова. Цієї зими художник привіз до Києва 120 робіт, 30 з яких зібрані з приватних колекцій і раніше не виставлялися.

Нікас Сафронов давно здобув репутацію художника яскравого і неординарного. Його стиль, сюжети робіт і втілювані образи традиційно викликають жваве обговорення глядачів.

Більшості жителів Києва Нікас Сафронов відомий, в першу чергу, як портретист, що пише знаменитостей. Проте справжній Сафронов - це роботи в різних техніках і жанрах: кубізм і сюжетний живопис, класичний пейзаж і унікальний Dream Vision, завдяки якому художник потрапив до книги рекордів Гіннесса.

На прес-конференції на закритій зустрічі з журналістами на честь презентації своєї виставки Нікас Сафронов особисто провів екскурсію по експозиції, поділився поглядом автора на свої твори і розповів історію створення деяких з них. Найцікавіші роботи, співачка Мадонна у формі метелика, Ніколь Кідман у ролі селянки, багато робіт, які приствячені саме місцям, які знаходяться в Україні. Також варто відмітити, що Сафронов часто пише на релігійну тематику картини, нерідко дарує такі роботи до церков. Перед початком написання таких картин, як зазначає сам художник, обовязково треба молитися. Ряд його робіт має вельми незвичайні історії.

Як відомо, сьогодні Нікас має більше 800 робіт, які знаходяться в найбільших приватних колекціях світу. Він є автором портретів 26 президентів, членів королівських сімей, діячів культури і зірок шоу-бізнесу першої величини.