Перейти до вмісту

Суперник Володимира Кличка відмовився від двобою

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

22 березня 2005

Найближчий суперник Володимира Кличка – Сергій Ляхович, відмовився від проведення двобою. Сергій Ляхович має громадянство Білорусі, але з 1998 року перебуває у США і тільки недавно подав документи для своєї натуралізації і отримання відповідних документів. Не маючи таких, він не має можливості покинути меж США. Скоріш за все саме це і стало причиною відмови від боя.

Двобій повинен був відбутися 23 березня в Німеччині та носити статус відбірного двобою за версією IBF. Менеджери братів Кличко терміново шукають іншого боксера, який би погодився провести матч 23 березня. З великою вірогідністю новим суперником Володимира стане кубинець Елісьєо Кастілло.

Володимир закінчив першу стадію підготовки на острові і зараз переходить до спарингів під керівництвом Емануеля Стюарда. Поки що спаринги проходять з одним спаринг-партнером – відомим американським суперважкоатлетом Ларрі Дональдом.

Нагадаємо, що у старшого з братів Кличків – Віталія, також не все гаразд. При підготовці до поєдинку з Хасимом Рахманом, який повинен був відбутися на початку квітня, Віталій отримав травму. Нова дата проведення двобою між Віталієм та Рахманом ще не відома.

Джерела[ред.]