Сільський вояж із Чернігова

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

9 червня 2018

У Чернігові пройшов тур вихідного дня — сільський вояж кількома селами біля Чернігова.

Маршрут проліг переважно асфальтованими дорогами (підходить для початківців). Збір учасників був назначений на 10:00 біля велопарковки магазину “Адреналін”. Протяжність маршруту 45 км, темп їзди — низький (15-20 км/год). Стартували (на початку було 9 чоловік) о 10:30. Біля виїзду із Чернігова (траса до Товстолісу) ще приєдналося 2 учасники. Там же зробили міні-фотосесію. Від Терехівки і далі продовжили слідувати маршрутом 11 чоловік, один повернувся додому. По дорозі обмінювалися досвідом, налаштовували (кому потрібно було) велосипеди. Всього проїхали 8 сіл: Товстоліс, Терехівку, Малинівку, Петрушин, Роїще, Халявин, Шевченка і Полуботки.

Новий учасник — вікіпедист Приходько Микола поділився своїми планами: відвідати Румунію і Болгарію. Такий от тур із Чернігова до Бургаса через Бухарест. Харчуватися планує свіжими овочами і фруктами, а ночувати у палатці. На що Дмитро (один із досвідчених велосипедистів) зазначив, що колись пробував харчуватися кульбабою пару діб. І додав, що зараз, у червні, у Румунії перебувають кілька чернігівських вікіпедистів. Вони заїхали до Румунії з Півночі України, Микола ж планує заїзджати із міста Рені Одеської області (там єдиний південний автомобільний пункт контролю на кордоні України-Молдови-Румунії).

Блакитне небо, сонце, вітерець, то ліс, то поле — ці гарні супутники супроводжували компанію цілий день!

Велотур організували учасники проекту «ВелоКраїна. Чернігівщина». Вони проводять подібні заходи із 2014 року. Долучитися може кожен бажаючий.

Галерея[ред.]

Посилання[ред.]Авторський репортаж
Це власний репортаж нашого репортера. Дивіться сторінку обговорення для детальної інформації.