У Харкові після 15-річного простою запрацював дитсадок № 100

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

19 вересня 2012

Інші новини України
Місцерозташування України

Карта, що показує місце розташування України

Також завітайте на портал «Україна»
Україна

Сьогодні дитячий садок № 100 в Московському районі Харкова почав свою роботу. Дошкільна установа простоювала без дітей 15 років, сьогодні ж вчитися і виховуватись прийшло 45 малюків: 25 — у групу молодшого дошкільного віку і 20 — в ясла.

Дитячий садок № 100 побудували в 1975 році, але через зниження народжуваності у 97-му його закрили. З тих пір там розміщувалися різні компанії і організації: підприємство з виробництва макаронів, ковбасний цех, швейне виробництво та районне управління юстиції.

Тепер, враховуючи гостру потребу жителів 520-го мікрорайону в дошкільній освіті, було прийнято рішення про відновлення діяльності дитячого садку. Урочисте відкриття відбулося 18 вересня. На щастя, народжуваність у Харкові збільшується. Відповідно потреба в дитячих дошкільних установах значно зросла. Тут відкрили дві групи. Багато було зроблено як за бюджетні, так і позабюджетні кошти. Ця подія — приклад державного і приватного партнерства в соціальних ініціативах.

У дитячому садку було проведено цілий комплекс робіт: відремонтовано покрівлю, встановлено нові вікна, проведено капітальний ремонт систем водо- і теплопостачання, а також електричних мереж. У садку зроблений сучасний харчоблок, пральня та медичний блок. Територія дитячого садка озеленена, розбиті клумби і встановлені ігрові майданчики. В ході відкриття дитячому садку були передані цінні подарунки: ноутбук з підключенням до мережі Інтернет, принтер, сканер, ксерокс, а також музичний центр і синтезатор, які встановлять у музичному залі.
Джерела[ред.]