У Харкові після 15-річного простою запрацював дитсадок № 100

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

19 вересня 2012

Сьогодні дитячий садок № 100 в Московському районі Харкова почав свою роботу. Дошкільна установа простоювала без дітей 15 років, сьогодні ж вчитися і виховуватись прийшло 45 малюків: 25 — у групу молодшого дошкільного віку і 20 — в ясла.

Дитячий садок № 100 побудували в 1975 році, але через зниження народжуваності у 97-му його закрили. З тих пір там розміщувалися різні компанії і організації: підприємство з виробництва макаронів, ковбасний цех, швейне виробництво та районне управління юстиції.

Тепер, враховуючи гостру потребу жителів 520-го мікрорайону в дошкільній освіті, було прийнято рішення про відновлення діяльності дитячого садку. Урочисте відкриття відбулося 18 вересня. На щастя, народжуваність у Харкові збільшується. Відповідно потреба в дитячих дошкільних установах значно зросла. Тут відкрили дві групи. Багато було зроблено як за бюджетні, так і позабюджетні кошти. Ця подія — приклад державного і приватного партнерства в соціальних ініціативах.

У дитячому садку було проведено цілий комплекс робіт: відремонтовано покрівлю, встановлено нові вікна, проведено капітальний ремонт систем водо- і теплопостачання, а також електричних мереж. У садку зроблений сучасний харчоблок, пральня та медичний блок. Територія дитячого садка озеленена, розбиті клумби і встановлені ігрові майданчики. В ході відкриття дитячому садку були передані цінні подарунки: ноутбук з підключенням до мережі Інтернет, принтер, сканер, ксерокс, а також музичний центр і синтезатор, які встановлять у музичному залі.


Джерела[ред.]