Шаблон:Головна/Суспільство

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Нова парадигма безпеки для фінансових установ з урахуванням людського фактору[ред.]

Харві Кушнер, професор кримінального правосуддя Лонг-Айлендського університету, США
Харві Кушнер, професор кримінального правосуддя Лонг-Айлендського університету, США

27 березня 2023 року під патронатом «Європейської академії наук України» відбувся онлайн-круглий стіл на тему «Нова парадигма безпеки для фінансових установ». Метою круглого столу було розглянути питання людського фактору в забезпеченні безпеки фінансових установ. У круглому столі взяли участь десять науковців з п'яти країн.

читати далі…

IV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної педагогіки: творчість, майстерність, професіоналізм»[ред.]

17 березня в Кременчуцькій гуманітарно-технологічній академії імені А. С. Макаренка відбулася IV Всеукраїнська викладацько-студентська науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної педагогіки: творчість, майстерність, професіоналізм», яка зібрала на одному майданчику викладачів, студентів та науковців не тільки з багатьох регіонів України, а й з Польщі, Литви, Азербайджану.

читати далі…

Угоду про співпрацю між Кременчуцькою гуманітарно-технологічною академією та осередком удосконалення учителів «WOM» підписано[ред.]

15 березня відбулося підписання угоди про співпрацю між Обласним коледжем «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А. С. Макаренка» та регіональним осередком удосконалення учителів «WOM» в Бєльсько-Бялій (Польща).

читати далі…