"Регіони" заблокують Раду і виведуть людей на Майдан

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

25 березня 2009

Партія регіонів може у вівторок заблокувати роботу парламенту, якщо її вимоги не будуть виконані. Про це заявив заступник голови Партії регіонів Борис Колесников, відповідаючи на питання одного з відвідувачів сайту ПР, повідомляє Gazeta.ua

Мітинг «Криза — стоп!» запланований на 27 березня

"Події будуть розвиватися в такий спосіб. 27 березня ми проводимо загальнонаціональний мітинг «Криза — стоп!», — повідомив депутат.

«Якщо в понеділок, 30 березня, нам не нададуть на погоджувальній раді антикризовий план, а у вівторок не захистять його разом зі змінами в бюджет, що буде гарантією його виконання, то з вівторка Верховна Рада буде заблокована, поки влада не піде у відставку», — заявив Колесников. Нагадаємо, що Партія регіонів має намір вивести на акцію протесту в Києві в п'ятницю, 27 березня, 15 тисяч людей. Згідно з заявкою проведення акції заплановане на Майдані Незалежності з 11.00 до 15.00.

Раніше заступник лідера Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що 27 березня у всіх регіонах України, у тому числі й у Києві, пройдуть акції протесту, організовані Партією регіонів.

«Ми будемо запрошувати на мітинги в областях людей, які не задоволені соціально-економічною ситуацією в країні», — сказав він.

Єфремов підкреслив, що поки це не буде всеукраїнською акцією. За його словами, очікується, що участь у цих мітингах візьмуть близько 100 тисяч людей по всій Україні.