Вікітренінг у Миколаєві

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

5 березня 2017

Вікітренінг у Миколаєві проходив 4-5 березня на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Спікерами були досвідчені вікіпедисти, реалізатори Освітньої програми Вікіпедії Юрій Булка і Віра Моторко. Серед слухачів — 35 освітян Миколаєва і Миколаївщини, котрі планують залучати до навчального процесу матеріали Вікіпедії, навчати писати й редагувати статті до Вікіпедії.

Цікавою була теоретична частина тренінгу — своєрідна подорож сторінками і проектами Вікіпедії. Тренери докладно розповідали й покроково демонстрували етапи створення статей, завантаження ілюстративного матеріалу, а потім відповідали на запитання й допомагали кожному авторові опрацювати й завантажити запропоновані ними статті.

Наприкінці вікітренігу було схвалено пропозицію кафедри психолого-педагогічної освіти та медіадидактики створити вікіісторію кафедри, яка розпочалася з триденного вікімарафону, і вікітренінг був її «активним» продовженням. Викладачі кафедри, присутні на тренінгу, пропонуватимуть слухачам курсів підвищення квалфіцікації новітні форми навчальної діяльності в освітніх установах з опертям на матеріали Вікіпедії.

Галерея[ред.]

4 березня[ред.]

5 березня[ред.]