Перейти до вмісту

У Чернігові, Одесі та Дніпропетровську євромайдани намагаються розігнати

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

25 листопада 2013

Вранці, близько 5 години, наметове містечко прихильників євроінтеграції в Одесі було знесено представниками міліції, трьох активістів було затримано співробітниками органів внутрішніх справ. Про це заявив представник партії «Демократичний альянс»:

« Це були чи то бомжі, чи то колишні ув'язнені, які по команді міліції розламали намети і вигнали нас з території Приморського бульвару. Я отримала по голові, і в мене намагалися відібрати планшет. Двох наших активістів під руки повели в невідомому напрямку, а одному хлопцю довелося викликати «швидку». Нам ніхто нічого не пояснює »

У Чернігові близько полудня міліція, виконуючи рішення міського окружного адмінсуду, знесла наметове містечко у центрі міста, вивізши сцену, звукову апаратуру та намети у невідомому напрямку. Один з учасників євромайдану намагався вчинити акт самоспалення.

У Дніпропетровську невідомі особи спортивної статури напали на учасників євромайдану, у результаті чого шестеро людей зазнали травм, у тому числі й координатор акції у місті Віктор Романенко, який дістав струс мозку та забої руки і голови.

Також раніше повідомлялося про розгін акції на підтримку євроінтеграції у Миколаєві, а також про заборону проведення масових заходів у Харкові через загрозу поширення грипу.


Див. також

[ред.]


Джерела

[ред.]