Перейти до вмісту

Вибух на хімзаводі в Техасі: загинуло щонайменше п'ятеро людей

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

18 квітня 2013

Містечко Вест у Техасі, де стався вибух

У результаті потужного вибуху, що стався на заводі з виробництва добрив в Техасі в середу ввечері, отримали поранення близько 160 людей. За повідомленням місцевої влади від 5 до 15 осіб загинуло.

Вибух стався коли пожежники намагалися погасити вогонь на заводі в містечку Вест - передмісті Вейко. Представник техаського департаменту громадської безпеки повідомив, що від 50 до 75 будинків поблизу заводу були зруйновані або важко пошкоджені, а багато мешканців району отримали травми. За його словами, вибух призвів до людських жертв, але точну їх кількість він не повідомив.

2 800 мешканців Веста, у тому числі понад 100 людей, які проживали у місцевому будинку престарілих, було евакуйовано. На футбольному полі місцевої школи розгорнуто польовий госпіталь для надання допомоги постраждалим.

Губернатор Техасу Рік Перрі оприлюднив заяву, в якій говориться, що штат мобілізував необхідні ресурси для надання допомоги місцевій владі. Агентство Associated Press повідомило, що в 2006 році влада Техасу проводили перевірку на заводі за скаргою на сильний запах аміаку. В даний момент немає підстав вважати, що причиною трагедії на заводі в Весті міг бути терористичний акт.


Джерела[ред.]