Перейти до вмісту

Внаслідок повеней в Європі загинуло 3 людей, ще 8 зникли безвісти

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

3 червня 2013


Не менше двох людей стали жертвами повеней у Чехії і одна — в Австрії. Ще вісім людей зникли безвісти: четверо в Чехії, двоє в Австрії та двоє на півдні Німеччини.

Згідно з повідомленням, чоловік і жінка загинули поблизу Праги в результаті обвалення будинку. Ще чотири людини в країні вважаються зниклими безвісти.

Як стало відомо, в Австрії в результаті серйозних повеней на заході та в центрі країни одна людина загинула і двоє зникли безвісти. Сотні мешканців евакуйовано, тисячі беруть участь у ліквідації наслідків повені. Залізничне і автомобільне сполучення на заході Австрії ускладнено.

2 червня у зв'язку з повінню в Чехії і 10-та містах Німеччини був уведений режим надзвичайного стану. Сильні дощі, що йдуть в Німеччині вже кілька днів, призвели до повеней в низці регіонів країни. Баварія стала однією з найбільш постраждалих від стихії німецьких земель. Як заявила раніше влада регіону, настільки сильної повені в Баварії ще не було. Раніше було введено третій, найвищий рівень небезпеки загрози повені, в 50 містах Чехії.

У Празі йде евакуація населення із зон затоплення. Празьке державне транспортне підприємство у зв'язку із загрозою повені закрило вісім станцій метро. У центральних районах Чехії дощі не припиняються, рівень води в річках продовжує зростати.

Джерела[ред.]

Тексти сайту RegioNews можна поширювати нa умовах ліцензії CC-BY-SA-3.0.