Перейти до вмісту

Вперше в Україні впровадженню реформ можна навчитися

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

5 квітня 2015


Цієї суботи розпочав роботу Відкритий університет реформ — вільна навчальна програма від Реанімаційного пакету реформ. В межах цієї програми громадські активісти зможуть навчитися механізмам впровадження реформ. Також галузеві експерти розкажуть, які конкретні зміни необхідні в різних сферах суспільного життя України.

Для навчання у Відкритому університеті наразі було відібрано 45 людей, які спеціалізуватимуться в одному з трьох напрямів: правничому, економічному або медійному. Проте, як зазначають організатори, в подальшому плануються додаткові набори, а усі охочі щосуботи зможуть відвідати відкриті лекції, про що додатково повідомлятиметься на сторінці у Facebook.

« Нашою спільною стратегічною метою є зробити Україну державою, в якій поважаються та дотримуються права людини, принципи демократії, верховенства права, належного урядування та інші європейські цінності, »

 — зазначає експерт та член Ради Реанімаційного пакету реформ Ігор Коліушко.

З огляду на це, до навчальної програми включено також вивчення фундаментальних правових засад взаємовідносин громадянина, громадянського суспільства та держави.

За словами координатора програми Михайла Жернакова, Відкритий університет реформ має підготувати «універсальних реформаторів», які будуть здатні, об'єднуючись, впроваджувати позитивні зміни в країні.

Світлана Заліщук розказує студентам Відкритого університету про можливості громадян впливати на політику

Авторський репортаж
Це власний репортаж нашого репортера. Дивіться сторінку обговорення для детальної інформації.