Дві третини українців заходять в Інтернет заради соцмереж

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

7 червня 2013

Найпопулярнішими ресурсами в Інтернеті для українців залишаються соціальні мережі - 63% людей заходять в мережу виключно заради особистого, не пов'язаного з професійним обов'язком спілкування.

Про це свідчать дані регулярного дослідження ринку телекомунікаційних послуг, яке здійснює GfK Ukraine. Соціологічні дані свідчать:

« Збільшилася частка інтернет-користувачів, які протягом тижня проводять в мережі до 5 годин для особистих, не пов'язаних з роботою цілей (з 38% до 43%). Найпопулярнішими причинами користування інтернетом серед українців залишаються соціальні мережі. Частка таких користувачів у першому кварталі 2013 року зросла до 63%, що на 11 п.п. вище за минулорічні показники »

Серед інших найбільш згадуваних причин використання мережі - електронна пошта, завантаження музики та фільмів, пошук інформації про певні продукти чи послуги. В GfK Ukraine також зазначили, що протягом року зросла популярність таких послуг як інтернет-телефонія (Skype, тощо) та системи швидких повідомлень. У соціологічній компанії повідомили, що загальна вибірка щомісячного опитування становить за цей період 1000 респондентів.

Джерела[ред.]

Тексти сайту RegioNews можна поширювати нa умовах ліцензії CC-BY-SA-3.0.