Криміналісти Буковини виховують дух колективізму

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

5 грудня 2007


Про виховання колективізму серед оперативників карного розшуку[ред.]

Львівський телеканал ZIK 5 грудня 2007 року повідомив, що з метою зміцнення колективу та посилення виховного впливу на оперативників для співробітників управління карного розшуку УМВС у Чернівецькій області цього року було організовано шість екскурсійних виїздів історико-культурними місцями, один з яких – за кордон.

За розкриття вбивств та розбійних нападів працівники карного розшуку отримують премії.

За питомою вагою розкритих злочинів карний розшук Буковини входить у п’ятірку кращих в Україні.

Про спортивні змагання криміналістів[ред.]

Криміналісти Буковини взяли участь у трьох загальних спортивних змаганнях.

Зокрема, у традиційному футбольному турнірі пам’яті заступника начальника УКР УМВС С.Іскулеску, який з 2007 року став міжнародним.

У цих змаганнях, окрім українських правоохоронців, беруть участь команди кримінальної поліції з Румунії та Молдови.

Практика заохочення криміналістів[ред.]

В управлінні карного розшуку Буковини запроваджена практика заохочення працівників служби за досягнення конкретних практичних результатів.

Так, за 11 місяців цього року за розкриття низки убивств та розбійних нападів грошовими винагородами у розмірі не менше тисячі гривень було заохочено 23 працівників кримінальної міліції.

Розкриття злочинів[ред.]

Підрозділи карного розшуку Буковини розкрили усі зареєстровані цього року навмисні убивства (37), тяжкі тілесні ушкодження зі смертельними наслідками (5), розбійні напади (35) та зґвалтування (13).

За 11 місяців ц.р. на 9,1% більше розкрито злочинів минулих років, у т.ч. на 48,4% більше розкрито злочинів категорії тяжких та особливо тяжких. Залишок нерозкритих злочинів цього виду зменшено з 44 на початку року до 39.

Загалом підрозділи карного розшуку Буковини у цьому році розкрили 1 170 злочинів (+3.4%), що становить 33,9% від загалу.

Питома вага розкритих злочинів працівниками карного розшуку злочинів зросла з 76,5% до 78,5 %, у тому числі тяжких та особливо тяжких – з 66,9 до 69,1%.


Джерело[ред.]