Перейти до вмісту

Генеральному директору Національної хорової капели «Думка» Євгенові Савчуку 75 років

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

10 лютого 2022

Про ювіляра[ред.]

Євген Савчук - 10 лютого 2021 року

Сьогодні в Україні та світі відзначається важлива подія. Видатний, всесвітньо відомий український музикант-хормейстер, народний артист УРСР, лауреат Національної премії України ім. Т.Г.Шевченка, академік Національної академії мистецтв України, голова хорового товариства України ім. М.Леонтовича, генеральний директор Національної хорової капели «Думка», Герой України Євген Герасимович Савчук, який народився 10 лютого 1947 року в селі Брусниця Кіцманського району Чернівецької області, сьогодні святкує своє 75-річчя.

На думку мистецтвознавців, саме Євген Савчук, очолюючи колектив майже чотири десятиліття, своєю невтомною працею підняв виконавську майстерність капели до найвищого рівня, не на словах, а на ділі підтверджуючи флагманську роль «Думки» для української хорової справи, - підкреслила Тетяна Асадчева в газеті «Вечірній Київ» [1].

Вітання Буковинського земляцтва[ред.]

Буковинське земляцтво міста Києва щиро вітає нашого дорогого земляка Євгена Герасимовича Савчука з ювілеєм, бажаючи йому щастя і здоров’я, мудрості та завзяття на довгі літа!

Звичайно, ми пишаємося нашим видатним земляком та радіємо його успіхам. А він – скромний та відданий син свого народу добре знає, що рідна земля, по якій він у далекому післявоєнному дитинстві бігав босоніж разом з Іваном Миколайчуком із сусідньої Чорториї, дає йому сили та натхнення впевнено йти і далі до найвищих висот музичного мистецтва України, світу та всесвіту. Бо музика не потребує перекладу.

З глибокою повагою,

Валерій Цибух, Віктор Герасимов, Іво Бобул, Василь Ілащук, Едуард Кузнєцов, Ігор Яків’юк, Володимир Саєнко, Ростислав Тальський, Сергій Лєкарь, Любов Молдован, Сергій Скрипник, Марія Матіос, Микола Проданчук, Георгій Гайко , Олександр Шапка, Павло Дворський, Андрій Скибінський, Оксана Радул, Олена Ремез, Анатолій Маланчук, Олег Місевич, Володимир Мельников, Сергій Ніколайчук та інші.
Авторський репортаж
Це власний репортаж нашого репортера. Дивіться сторінку обговорення для детальної інформації.