У Чернівцях пройшов турнір з міні-футболу серед команд карного розшуку імені Сильвестра Іскулеску

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

14 квітня 2006

Про турнір з міні-футболу оперативників карного розшуку[ред.]

Львівський телеканал ZIK 14 квітня 2006 року повідомив, що з нагоди 87-ї річниці карного розшуку України в Чернівцях пройшов турнір з міні-футболу серед команд карного розшуку імені Сильвестра Іскулеску – колишнього співробітника карного розшуку Буковини.

У змаганнях брали участь оперативники Чернівецької, Львівської, Тернопільської та Хмельницької областей.

Крім того для участі в змаганні було запрошено команду ветеранів кримінального розшуку Буковини та команду кримінальної поліції міста Сирет з Румунії.

У першій групі перемогу здобула львівська команда, в другій – команда з Хмельницького. У фінальному матчі з рахунком 2:1 перемогли львів’яни.

Третє місце здобула буковинська команда, яка з розгромним рахунком 4:1 перемогла команду з Тернополя.

Всі учасники турніру та кращі гравці отримали пам’ятні кубки та грамоти, які вручив начальник Управління МВС України в Чернівецькій області Василь Василов.

Найкращим воротарем став голкіпер чернівецької команди, захисником – гравець кримінальної поліції Румунії, а найвлучнішим форвардом – львів’янин.

Керівник УМВС України в Чернівецькій області запевнив учасників змагань, що цей турнір стане традиційним та висловив надію, що в майбутньому році в ньому братимуть участь команди інших областей.
Джерело[ред.]