Перейти до вмісту

Куликівка відзначила День Незалежності України пробігом під державним прапором

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

24 серпня 2015


Вчора, 24 серпня 2015 року в Куликівці Чернігівської області відбулися святкування Дня Незалежності України. Близько 10-00 відбулося відкриття пам’ятної дошки, присвяченої бійцям АТО на Алеї Миру в центрі селища. На урочистостях були присутні керівники району та місцеві жителі. Освячував пам’ятник та майбутній парк (закладений в 2014 році) місцевий священник.

Далі розпочався пробіг із державним прапором із Куликівки через Пенязівку до Салтикової Дівиці. Позаду бігунів їхав автобус і підбирав тих, хто втомився. Маршрут пройшов біля церкви у центрі Салтикової Дівиці і завершився біля санаторію «Деснянка» біля річки Десна. Після спільного обіду більша частина учасників розпочала сплав на байдарках до села Авдіївка через Ковчин. Разом із всіма приймала активну участь і голова Куликівської райради Мельник Валентина Михайлівна. Вона ще замолоду любила ходити в походи, тому нинішня акція для неї була досить звичним явищем, як і нинішня подорож на байдарках. Додому планують повернутися завтра, 26 серпня.

В той час, коли одні куликівці збирали байдарки на березі Десни, в центрі Куликівки, в приміщенні райради відбувалася зустріч із представниками Пилваського повіту Естонії. Естонські друзі не вперше відвідують Куликівку. Співпраця розпочалася ще в 1971 році. Далі, після перерви у 90-ті роки, стосунки відновили в 2006 році. З 2008 року відбуваються регулярні зустрічі і обмін делегаціями. Вчора закордонних друзів зустрічали прекрасні дівчата в українському національному одязі. Одна привітала гостей співучою українською мовою, інша синхронно переклала українською. Після привітання гостей запросили на міні-концерт. Школярі місцевої школи співали та танцювали. Причому, варто зазначити, що робили це на високому рівні. А далі — запропонували і гостях повчитися танцювати українських танців! Після спільного складання аплікації українського гербу, гостей запросили до спільного обіду.

Крім того, 23 серпня були такого великі концерти в центрі селища. На ньому були присутні місцеві жителі та 2 делегації — згадані вище естонці та білоруси із району Гомельської області.Авторський репортаж
Це власний репортаж нашого репортера. Дивіться сторінку обговорення для детальної інформації.