Обговорення користувача:Lexusuns

Вміст сторінки не підтримується іншими мовами.
Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Ласкаво просимо до українських Вікіновин! Welcome to Ukrainian Wikinews![ред.]

Ми раді бачити Вас у нашому спільному відкритому проекті і сподіваємося, що Ви візьмете участь у його подальшій роботі не тільки як читач, але і як дописувач!

Якщо Ви початківець, то радимо переглянути деякі корисні поради:

Якщо після прочитання у Вас залишились запитання або знадобилася допомога спеціальною порадою для перших кроків, то:

  • пошукайте відповідь на сторінці Вікіновини:Портал спільноти або інших сторінках, що згадані вище.
  • Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання на форумі Вікіновини:Майдан чи напишіть комусь із постійних дописувачів.
  • Ви також можете розповісти про себе та свої зацікавлення на своїй сторінці обговорення.

У Ваших репліках на сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису у вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами, підпис ніколи не ставиться.


При сумнівах щодо того, що краще зробити, радимо звертатися до Довідки або по пораду до інших дописувачів. Перед створенням нової статті радимо спочатку роздивитись, що і як роблять інші дописувачі, можливо, розпитати когось з них.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your Ukrainian WikiNews user page or other pages of this project to Wikinews projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community.
You can ask for further help at Вікіновини:Майдан. --Baseобговореннявнесок 16:43, 15 лютого 2013 (UTC)[відповісти]

Вітаю! За можливості перегляньте поточне голосування та висловіть свою думку. Дякую! --Dimant (обговорення) 12:52, 25 березня 2013 (UTC)[відповісти]

привіт! будь ласка, не плутайте вікіновини та вікіпедію. якщо Вам щось не подобається у статті — існує сторінка обговорення. та коментарі. якщо Вам не подобається щось загальніше — на майдані можна почати обговорення. подальші Ваші дії із неузгодженого скасування правок у статті на головній сторінці результуються у захисті такої новини --アンタナナ 09:00, 20 травня 2013 (UTC)[відповісти]

Згущівка поштою[ред.]

Згущівка
Вітаємо!
У нас для Вас хороші новини. Ви певне здивувались і подумали: а що то за згущівка? Так от. Оскільки традиція згущівки-нагороди давно вийшла за межі рідної Вікіпедії, тепер ГО «Вікімедіа Україна» частує не лише віртуальним, а й реальним згущиком тих, хто працює і розвиває Вікіновини :)
За результатами травня 2013 року Ви стали лауреатом нагороди «Згущівка поштою» за кількість доданих статей до Вікіновин.
Щиро раді за Вас і бажаємо нових звершень на теренах вікіпроектів!
-- Ата (обг.) 19:26, 3 листопада 2013 (UTC)[відповісти]
Зверніть увагу! Ми написали Вам листа вікіпоштою, дайте, будь ласка, на нього відповідь.