Злата Огневич посіла третє місце на Євробаченні, перемогла Данія

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

18 травня 2013

Завершився фінал пісенного конкурсу Євробачення, що проходив у шведському місті Мальме. Переможцем стала представниця Данії — Еммелі де Форест із піснею «Only Teardrops», яка отримала 281 бал. Друге місце посів азербайжанський співак Фарид Мамадов з 234-ма балами. Українка Злата Огневич за результатами голосування зайняла третє місце. Злата виступала двадцять другою і виконала пісню Gravity отримавши 214 балів. Всього у фіналі взяли участь 26 учасників.

Під час виступу Злату Огневич на сцену «Євробачення-2013» виніс 30-річний Ігор Вовковинський, зріст якого становить 2 метри 35 сантиметрів. Він уродженець Вінницької області, на даний момент живе у США і визнаний найвищим американцем. Він супроводжував Злату не тільки на сцені, а й всюди на Євробаченні.

Цього року переможець пісенного конкурсу Євробачення визначався найбільшою кількістю голосів як за результатами інтерактивного телевізійного голосування телеглядачів (50%), так і національного журі (50%). Найбільше голосів за Україну віддали Азербайджан, Молдова, Білорусь, Хорватія та Вірменія. Цікаво, що Росія дала Златі Огневич лише один бал.

[1] Країна Мова Артист Пісня Переклад
1 Данія Данія англійська Еммелі де Форест «Only Teardrops» Тільки сльози
2 Азербайджан Азербайджан англійська Фарид Мамадов «Hold Me» Тримай мене
3 Україна Україна англійська Злата Огневич «Gravity» Тяжіння

Примітки[ред.]

Джерела[ред.]

. «Переможцем Євробачення 2013 стала Данія. Українка Злата Огневич посіла третє місце». ',