Перейти до вмісту

Визначився другий десяток фіналістів Євробачення 2017

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

12 травня 2017

У ході другого півфіналу Пісенного конкурсу Євробачення 2017, який відбувся у Києві в четвер, 11 травня 2017, було обрано другий десяток фіналістів.

Вели шоу Володимир Остапчук та Олександр Скічко, які за час другого півфіналу двічі переодягались. За повідомленнями, костюми для ведучих Євробачення 2017 створили українські дизайнери LUVI, Indposhiv, Lake Studio та Burenina. Ведучі здивували глядачів не лише одягом, а й виступом — грою на сопілці та акордеоні.

Конкурс відкрили український народний хор імені Станіслава Павлюченка та артисти музичного колективу G-ART. Разом вони переспівали на український лад пісні переможців конкурсу різних років. Нове звучання отримали хіти Euphoria від переможиці 2012 року зі Швеції Лорін, My number one Єлени Папарізу (2005 рік; Греція), Fairytale, Олександра Рибака (2009 рік; Норвегія) і Rise like a Phoenix Кончіти Вурст (2014 рік; Австрія).

Після виступів професійне журі і глядачі вибрали таких учасників фіналу:

Під час голосування на сцені Євробачення виступив танцювальний колектив Apache Crew.

Після закінчення виступу і голосування відбулася незапланована сценарієм подія: учасниці з Македонії Яні Бурческа в прямому ефірі освідчився коханий.

Київ перед проведенням другого півфіналу Євробачення 2017

Перші десять фіналістів було визначено під час першого півфіналу 9 травня. Ними стали: Sunstroke Project (Молдова), Діхай (Азербайджан), Демі (Греція), Робін Бенгтссон (Швеція), Салвадор Собрал (Португалія), Кася Мось (Польща), Арцвік (Вірменія), Ісайя (Австралія), Ховіг (Кіпр) і Бланш (Бельгія).

Файл:Eurovision Song Contest 2017, Semi Final 2 Rehearsals. Photo 176.jpg
Логотип конкурсу

Представник України, господарки конкурсу цього року, гурт O.Torvald з піснею Time (📹 ▶️) проходить у фінал без попереднього відбору.

Також одразу у фінал потрапляють представники країн так званої «великої п'ятірки» засновників конкурсу: це Італія, Велика Британія, Іспанія, Німеччина і Франція. Під час другого півфіналу були представлені виступи учасників з цих країн.

Фінал Євробачення відбудеться 13 травня 2017.

Голосування журі традиційно відбувається під час генеральної репетиції конкурсу і всі оцінки залишатимуться в секреті до оголошення фінальних результатів після «народного голосування».

Бали, які українці поставили іншим країнам, оголосить співачка Злата Огнєвич.

Між іншим, букмекери назвали головного претендента на перемогу в Євробаченні 2017. Ним став співак з Італії Франческо Габбані зі своєю мавпою-танцівницею (📹 ▶️). За даними букмекерів, на другому місці має опинитися співак з Португалії Салвадор Собраль (📹 ▶️), а на третьому — болгарин Крістіан Костов (📹 ▶️).

Учасниця проектів Вікімедіа з України Аліна Возна зібрала найбільш яскраві моменти другого півфіналу у своєму фоторепортажі: