Обговорення користувача:Ramesses XIII

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до українських Вікіновин! Welcome to Ukrainian Wikinews![ред.]

Ми раді бачити Вас у нашому спільному відкритому проекті і сподіваємося, що Ви візьмете участь у його подальшій роботі не тільки як читач, але і як дописувач!

Якщо Ви початківець, то радимо переглянути деякі корисні поради:

Якщо після прочитання у Вас залишились запитання або знадобилася допомога спеціальною порадою для перших кроків, то:

  • пошукайте відповідь на сторінці Вікіновини:Портал спільноти або інших сторінках, що згадані вище.
  • Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання на форумі Вікіновини:Майдан чи напишіть комусь із постійних дописувачів.
  • Ви також можете розповісти про себе та свої зацікавлення на своїй сторінці обговорення.

У Ваших репліках на сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису Insert-signature.png у вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами, підпис ніколи не ставиться.


При сумнівах щодо того, що краще зробити, радимо звертатися до Довідки або по пораду до інших дописувачів. Перед створенням нової статті радимо спочатку роздивитись, що і як роблять інші дописувачі, можливо, розпитати когось з них.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your Ukrainian WikiNews user page or other pages of this project to Wikinews projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community.
You can ask for further help at Вікіновини:Майдан.

--Olena Zakharian (обговорення) 12:16, 30 вересня 2015 (UTC)

Чи можна притягнути інтернет-робота до відповідальності?[ред.]

Добрий вечір!

Дякую за цікаву новину, але ж... Це ж було БІЛЬШЕ року назад! ТОДІ треба було писати цю новину! Я, дивлячись на ДАТУ створення новини, додав її на Головну сторінку. Потім побачив, що немає відповідної категорії числа, коли була створена стаття - 19 січня 2016 року. І ОТУТ тільки я зрозумів, що ... стаття вже ДАВНО втратила актуальність! ;-( Шкода! Прохання в майбутньому додавати саме НОВИНИ - тобто те, що трапилося сьогодні-вчора. Ну, МАКСИМУМ позавчора! Це ж новинарний сайт, а не архів, зрозумійте, будь ласка! ;-)

Дякую за Ваш внесок і сподіваюся на розуміння. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 19:56, 8 лютого 2016 (UTC)

ПС. Якщо будуть запитання - обов’язково звертайтеся. Краще відразу на мою Сторінку Обговорення СО в укр-вікі. Я там частіше буваю. ;-) --Nickispeaki (обговорення) 19:56, 8 лютого 2016 (UTC)