Тамара Севернюк буде в ефірі Першого національного 30 червня 2016 року

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

27 червня 2016

Нарешті дочекалися. «Надвечір’я. Долі» з видатною поетесою Тамарою Севернюк подивимось 30 червня 2016 року[ред.]

Тамара Севернюк
Редактор «Надвечір’я. Долі» Ігор Орловський
Мар’ян Гаденко з Тамарою Севернюк
Представники Буковинського земляцтва
Представники Хмельницького земляцтва


Ще 22 квітня відбувся запис телевізійної передачі «Надвечір’я. Долі» за участю видатної української поетеси Тамари Севернюк на запрошення телевізійного ведучого Першого національного телеканалу Мар’яна Гаденка.

Вчора, під час випадкової зустрічі з моїм другом та редактором телепередачі «Надвечір’я. Долі» Ігорем Орловським, дізнався, що 30 червня о 15.30 Перший національний покаже цей запис.

Усі шанувальники творчості Тамари Артемівни Севернюк, а також її земляки з Хмельниччини та Буковини нарешті дочекалися цієї днини і матимуть можливість почути правдиве слово, побачити щиру посмішку та насолодитися мудрими спогадами і жартами нашої видатної сучасниці в діалозі з яскравим телевізійним ведучим Першого національного, народним артистом України Мар’яном Гаденком

Отже, не забудьмо в найближчий четвер ввімкнути свої телевізори чи мобільні гаджети, налаштувати їх на хвилю Першого національного та о 15.30 за київським часом поринути в атмосферу поезії, музики та мелодійного українського слова, яку невтомно створює для нас талановитий творчий колектив телевізійної передачі «Надвечір’я. Долі».

Нагадаємо, що в записі 22 квітня 2016 року взяли участь представники Буковинського земляцтва та Земляцтва Хмельницької області міста Києва.

Посилання[ред.]

1. Видатна поетеса Тамара Севернюк буде в ефірі Першого національного 30 червня 2016 року, imirelnik.io.ua

2. Тамара Севернюк в студії Першого національного 22 квітня 2016 року, ВікіновиниАвторський репортаж
Це власний репортаж нашого репортера. Дивіться сторінку обговорення для детальної інформації.