Українська Вікіпедія опустилася на 15-е місце за кількістю статей

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

9 липня 2013

Сьогодні українська Вікіпедія опустилася на 15-е місце за кількістю статей, поступившись себуанській Вікіпедії. Найближчим часом також вона може поступитись варайській. Стежте за новинами на нашому сайті.

Себуанська і варайська Вікіпедії за прикладом в'єтнамської, нідерландської і шведської суттєво збільшили кількість статей завдяки створенню невеликих статей-заготовок про членистоногих. Ці статті створюються за допомогою роботів (спеціальних програм, які можуть швидко створювати статті в автоматичному режимі).

Себуанська і варайська — одні з регіональних мов Філіппін. Себуанською розмовляють переважно в сьомому регіоні Філіппін і частково на острові Мінданао. Загальна кількість мовців — понад 20 млн (друга за кількістю мовців мова Філіппін). Варайською мовою (або варай) розмовляють у восьмому регіоні країни і частково на острові Масбате (регіон V). Загальна кількість мовців — понад 3 млн (5-та на Філіппінах).

Станом на 21:00 9 липня за Києвом в українській Вікіпедії було 452780 статей, в себуанській — 452905, у варайській — 452000.

Джерела[ред.]