Перейти до вмісту

У принца Вільяма та Кейт Міддлтон народився син

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

22 липня 2013

22 липня 2013 у герцога Кембриджського принца Вільяма та його дружини герцогині Кембриджської Кейт Міддлтон народився син — третій за черговістю спадкоємець британського престолу після свого діда принца Чарльза і батька — Вільяма.

Принц Вільям та Кейт Міддлтон

Хлопчик з'явилася на світ в госпіталі Святої Марії в Лондоні у приватному крилі Ліндо, де народилися принци Вільям і Гаррі. На народження дитини було виділено 10 тис. фунтів стерлінгів. Батько - принц Вільям знаходився поряд з Кейт.

Після народження дитини підписане лікарями офіційне повідомлення під охороною поліції було доставлено до Букінгемського палацу королівської сім'ї і родини Міддлтон. Після цього на стенд було прикріплено оголошення про народження престолонаслідника з часом народження, статтю і вагою.

Дитина народилася в 16:24 (18:24 за київським часом). Важить юний спадкоємець 3,79 кілограма (8 фунтів 6 унцій).

Кейт з дитиною проведуть ніч у лікарні.

Завтра ж він може бути офіційно представлений світу.

Дитина буде носити титул принц Кембриджський, а називати немовля будуть Його Королівська Високість. Про його ім'я може бути оголошено протягом тижня.

Завтра ця подія буде ознаменовано артилерійським салютом на 62 залпи з Тауеру та 41-м у Грін-парку.

Принц Вільям і його дружина Кейт, яким зараз по 31 рік, одружені з 2011 року і вперше стали батькам. Про вагітність герцогині Кембриджської стало відомо в грудні 2012 року.


Джерела[ред.]