Перейти до вмісту

У Лондоні відбувся похорон Маргарет Тетчер

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

17 квітня 2013

Маргарет Тетчер
Маргарет Тетчер

Тисячі людей стояли уздовж вулиць у центральному районі Лондона, щоб спостерігати за похоронною процесією колишнього прем'єр-міністра Маргарет Тетчер.

Вкриту національним прапором домовину на лафеті тягнули коні до Собору святого Павла, де очікували світові лідери і високопоставлені представники із 170 країн світу.

Серед 2300 людей, що зібралися на похоронну церемонію, яка відбулася у традиції Англіканської церкви, була королева Єлизавета та її чоловік принц Філіп.

Єпископ Лондонський Ричард Чартрес, згадуючи покійну Тетчер, говорив про неї як про «дружину, матір і бабусю», зосереджуючись більше на її особистому характері, а не на політичній спадщині.

У рамках запевнення безпеки, у Лондоні розгорнуто понад чотири тисячі поліцейських. Це зроблено після кривавих бомбових атак у Бостоні.

Тетчер померла дев'ять днів тому після інсульту у віці 87 років. Вона була першою і єдиною дотепер жінкою, що займала посаду прем'єр-міністра Великої Британії. Перебуваючи на посаді від 1979 до 1990 року, вона стала одним з найвпливовіших лідерів країни.

Джерела

[ред.]