Перейти до вмісту

Під Києвом убито Аміну Окуєву

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

30 жовтня 2017

Файл:Amyna Okueva.jpg
Аміна Окуєва

Увечері 30 жовтня на залізничному переїзді під Глевахою (Васильківський район на Київщині) було скоєно збройний напад на автомобіль, у якому перебували ветерани війни на сході України чеченське подружжя Адама Осмаєва та Аміни Окуєвої. У результаті замаху Окуєва отримала вогнепальне поранення у голову, що стало причиною смерті. Її чоловік Адам Осмаєв також зазнав поранень, проте його життю на даний момент нічого не загрожує. Одним з перших про напад на відоме подружжя патріотів заявив народний депутат Антон Геращенко на свої й сторінці у Facebook, зазначивши, що зловмисники влаштували засідку у кущах.

За повідомленнями ЗМІ на місці надзвичайної події працюють правоохоронці включно з головою Національної поліції України Сергієм Князєвим. В області оголошено план-перехоплення «Сирена», оскільки нападники втекли з місця злочину.

Як відомо, сьогоднішній напад на подружжя Осмаєва і Окуєвої є не першим цього року: 1 червня у Києві кілер, відрекомендувавшись французьким журналістом, спробував вбити подружжя відомих добровольців, однак, завдяки реакції Аміни Окуєвої вдалося запобігти смертям, а сам нападник був затриманий. Тоді подружжя стверджувало, що замах на них готується вже не вперше.


Джерела[ред.]