Під Києвом убито Аміну Окуєву

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

30 жовтня 2017

Аміна Окуєва

Увечері 30 жовтня на залізничному переїзді під Глевахою (Васильківський район на Київщині) було скоєно збройний напад на автомобіль, у якому перебували ветерани війни на сході України чеченське подружжя Адама Осмаєва та Аміни Окуєвої. У результаті замаху Окуєва отримала вогнепальне поранення у голову, що стало причиною смерті. Її чоловік Адам Осмаєв також зазнав поранень, проте його життю на даний момент нічого не загрожує. Одним з перших про напад на відоме подружжя патріотів заявив народний депутат Антон Геращенко на свої й сторінці у Facebook, зазначивши, що зловмисники влаштували засідку у кущах.

За повідомленнями ЗМІ на місці надзвичайної події працюють правоохоронці включно з головою Національної поліції України Сергієм Князєвим. В області оголошено план-перехоплення «Сирена», оскільки нападники втекли з місця злочину.

Як відомо, сьогоднішній напад на подружжя Осмаєва і Окуєвої є не першим цього року: 1 червня у Києві кілер, відрекомендувавшись французьким журналістом, спробував вбити подружжя відомих добровольців, однак, завдяки реакції Аміни Окуєвої вдалося запобігти смертям, а сам нападник був затриманий. Тоді подружжя стверджувало, що замах на них готується вже не вперше.
Джерела[ред.]