Перейти до вмісту

У Костянтинівці БМП наїхала на людей: загинула дитина

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

16 березня 2015

У Костянтинівці близько 15-ї години сталася ДТП за участі військової машини: біля міської лікарні № 5 по вулиці Ломоносова БМП наїхала на жінку з двома дітьми. Від отриманих травм померла 8-річна дівчинка, її 39-річна тітка госпіталізована, немовля, яке у момент аварії перебувало у візочку, не постраждало. За повідомленням обласного управління МВС двоє учасників інциденту — службовці Збройних сил України — затримані, щодо них вже проводяться слідчі дії. У Міністерстві оборони України зазначили, що причиною ДТП стала втрата контролю екіпажем над машиною, та зауважили, що винні у трагедії нестимуть повну відповідальність, передбачену законом. Крім безпосередніх винуватців, покараними будуть й їхні керівники.

Надвечір з Костянтинівки стала надходити інформація про заворушення. Кілька десятків місцевих жителів через кілька годин зібралися на місці наїзду і перекрили вулицю Ломоносова. Вони запалили шини, перевернули автомобіль Державтоінспекції. У ЗМІ повідомлялося про спроби нападу на гуртожиток, де мешкають військовослужбовці. До міста терміново вирушив начальник облуправління МВС В'ячеслав Аброськін; в управлінні заявили, що заворушення локалізовано.

Журналісти прогнозували, що трагедія у Костянтинівці, може стати приводом для нагнітання антиукраїнської істерії у місті. Місцеві ЗМІ повідомляли, що після наїзду БМП на пішоходів працівники міліції не оточили місце пригоди, а як рік тому спокійно спостерігали за тим, що відбувається. Як відомо, Костянтинівка певний час перебувала під контролем так званої Донецької народної республіки та була визволена українськими військами влітку 2014 року.


Джерела[ред.]