Перейти до вмісту

«Щастить сильнішим»

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

12 березня 2014

Інтерв'ю з Віталієм Лук'яненком, українським паралімпійцем, який виборов вже два «золота» на Паралімпіаді в Сочі

Вікіновини: Як Вам вдалося досягти таких високих результатів?

« Щастить сильнішим. Так випало, можливо зірки зійшлись. Така погода часто буває, особливо в останню зиму. Ми були готові особливо до такої погоди. Змазка сьогодні була хороша, дуже добре котились лижі. »

Вікіновини: Як почуваєте себе? Два «золота» все ж таки, як Вам траси на цьогорічній Паралімпіаді?

« Трохи втомилися. Це індивідуально для кожного, хто любить мороз, хто швидкий, а хто такий як сьогодні, мені добре по такій трасі їхати. Почуваю себе добре в таких умовах. »

Тренер:

« Він чіпляється добре за сніг. (сміється) »

Вікіновини: Як підготовка проходила саме до цих змагань?

« Все було по плану — як планували так і зійшлось. Я радий, що в нас все вийшло, нехай виходить і далі. Ми ще не закінчили цю Паралімпіаду; будемо сподіватися, що це ще не останній виступ. Перше коло пробували бігти в натяжку, тому що тут гори і не потрібно кидатися одразу зі старту, то можна потім не доїхати. Лижні гонки в нас почалися на п'ятому колі. А до того ми їхали, як кажуть, не втрачаючи свідомості. У нас було два гірських збори. Тут почуваємо себе нормально. Слабості ніякої немає, і ми в кондиції »

Вікіновини: Кажуть, що Ви в одній і тій же шапочці?

« Правда, це моя щаслива шапочка. Борис Борисович (тренер — Вікіновини) подарував мені її 4 роки тому »Авторський репортаж
Це власний репортаж нашого репортера. Дивіться сторінку обговорення для детальної інформації.